fbpx
Стосунки

Дванадцять років: Тобі 17, йому 29. Ти кажеш йому «Ви», адже він такий старий, а ти погано цілуєшся. Тобі 21, йому 33

Тобі 17, йому 29. Ти кажеш йому «Ви», адже він такий старий, а ти погано цілуєшся.

Тобі 21, йому 33. Тобі потрібно писати диплом, а ти стирчиш до ранку по нічним клубам. Валера, Женя, Олег запросили тебе на вихідні в три різних місця. А ти вибігає в п’ятницю ввечері з під’їзду, плюхатися до нього на сидіння і завмираєш – він такий дорослий! І може дозволити собі набагато більше, ніж всі Валери, Жені, Олеги разом узяті.

Тобі 23, йому 35. І він непогана для тебе партія. Так говорить мама. А ти ж тільки розлучилася з Артемком, який тут же одружився на вашій же одогруппніці і твоєї кращій подрузі. Ти мало не порiзaла вeни, але щось не захотілося в останній момент.

Тобі 25, йому 37. Він крутий, на піку кар’єри, а тобі пора б нарoджувати. Юлька вчора проколола ботокс, ти, стоячи біля дзеркала, розумієш, що скоро і твоя черга. Ще ти думаєш про те, чи потрібна йому твоя дитина, йому ж і без неї добре. Весілля було всього рік тому, а його часто немає вечорами.

Тобі стукнув трідцятник, ти стала старшою, ніж він у вашу першу зустріч, а зараз йому всього 42. Він молодий, чому вони так довго не старіють? Тобі ж вже тридцять, ти вийшла в тираж! Напевно у нього є коханка, на той день рожденья дочка Владислава так тулилася до нього і пішла хихотіла.

Тобі 35, йому 47. Він все ще молодий, хоча і трохи не свіжий. Про себе ти називаєш його сивим графом, але тільки брешеш сама собі – він у чудовій формі. А на тебе вже давно не задивляються хлопчаки. Вчора сусідчин синок-студент звернувся до тебе на Ви.

Читайте також: Знак Зодіаку, який вас покине і оком не моргне: хто як припиняє стосунки

Тобі 43, йому 55. Ваша дочка сказала вчора, що виходить заміж. І чекає, звичайно дитину. Скоро ти станеш бабусею, а він щось чого так радий ?! Життя адже пройшло, не встигнувши початися!

Тобі 50, йому 62. Він був здоровий і веселий. Ще вчора, на твоєму дні народження. А ввечері стався iнфaркт, і його раптом не стало. Ти прочитала, що за статистикою проживеш ще 25 років, але чомусь не хочеться.

Джерело.

You cannot copy content of this page