fbpx
Молитва

7 серпня – Особливий день для кожної жінки, коли можна вимолити щасливу долю. Молитва до святої Анни, яку має прочитати кожна з нас

“Із серцем, повним найщирішої пошани, припадаю перед Тобою, блаженна свята Анно!

Ти – це упривілейоване й особливо улюблене сотворіння, яке своїми надзвичайними чеснотами й святістю заслужило собі в Бога на найвищу ласку: дати життя скарбниці всіх ласк, тій блаженній між жінками, Матері Воплоченого Слова, Пресвятій Діві Марії. Джерело

Прошу Тебе, наймилостивіша Свята, зволи прийняти мене до числа Твоїх праведних слуг. Обіцяю Тобі, ціле моє життя вірно Тебе почитати.

Візьми мене під Свою могутню опіку й випроси мені в Бога ласку, щоб я дбала за ті чесноти, якими Ти так щедро була прикрашена.

Читайте також: 7 серпня – Успіння праведної Анни: що має зробити кожна жінка в цей день, а що робити заборонено

Випроси мені, щоб я пізнала свої гріхи й правдиво жалувала за них, живо любила Ісуса й Марію та вірно й постійно сповняла обов’язки свого стану.

Визволи мене з усіх небезпек цього життя й прийди до мене з поміччю в годині моєї смepті, щоб я спаслася й дісталася до неба і там разом з Тобою, найщасливіша Мати, величала і вихвалявла Боже Слово, що сталося чоловіком у лоні Твоєї Пресвятої Доні, Діви Марії. Амінь.”

You cannot copy content of this page