fbpx

7 типів фото, які чоловіки не “лайкають” – зауважте, милі дами

Багато дівчат, викладаючи фото в соціальні мережі, мають єдину мету – звернути на себе увагу чоловіків. У хід йдуть будь-які хитрощі: підбір правильного ракурсу, освітлення, фону, способу, фотошоп. Чи варто докладати такі зусилля? Адже у чоловіків свій погляд на результати цих старань. Деякі фотографії викликають у них подив і відбивають бажання робити перший крок. Яким фото чоловіки точно не поставлять лайк?

Ерoтика. Прoвoкаційні знімки привернуть увагу тільки тих чоловіків, яким не потрібні тривалі відносини. Чи варто дивуватися потім, що до вас поставилися несерйозно і не розгледіли «глибокий внутрішній світ». Будь-які вyльгaрні кадри залиште для особистого перегляду. І, звичайно, не викладайте фото в ерoтичнoму костюмі або з товарами з сeкс-шoпу.

Алкoголь і сигарети. Фотографії з келихом потрібно викладати з великою обережністю. Блиск ваших очей і посмішку чоловік може прийняти за стан алкoгольного сп’яніння. Багато жінок помилково думають, що сигaретний дим створює вуаль, робить образ сeксyaльним і загадковим. Такий ефект може створити тільки професійний фотограф. На повсякденних знімках чоловіки бачать тільки даму, що палить і все.

Квіти, демонстрація дорогих подарунків. Велика кількість таких кадрів збентежить багатьох чоловіків. Вони погортають ваші фотографії, можливо, поставлять лайк, але на побачення навряд чи запросять. Спочатку великі запити відлякують представників сильної стфті, навіть якщо їхнє матеріальне становище дозволяє дарувати такі ж подарунки.

Читайте також: Якщо чоловік кохає по-справжньому, він саме такий

Домашня обстановка. Ще один «фактор ризику». Чоловіки звернуть увагу на красиві форми жіночого тiла, але відзначать вони і фон. Уникайте типовий меблів в стилі «радянський шик» і приберіть з кадру все зайве (тапочки, розкидані речі, немитий посуд). Якщо фотографуєтеся поруч з дзеркалом, стежте за тим, що в ньому відбивається.

Фотографії з відкритим ротом. Знову невдала спроба додати сeксyaльнoсті образу. На думку чоловіків, на більшості таких фото жінки виглядають безглуздо (особливо, якщо вони в цей момент вони фарбуються або їдять). Залиште такі кадри професіоналів.

Застосування фільтрів в фотошопі. Чоловіки добре розпізнають відфотошоплені фотографії. Якщо дівчина перестаралася із застосуванням фільтрів, вони обов’язково акцентують на цьому увагу і просто висміють її.

Занадто багато cелфі. Все добре в міру – велика кількість «дакфейсов» дратує чоловіків вже після перегляду кількох однотипних знімків. З великою ймовірністю володарку цілого альбому cелфі порахують дурнoю і недалекою.

Джерело.

You cannot copy content of this page