Якщо чоловік кохає по-справжньому, він саме такий

Освідчення в коханні приємно чути всім жінкам. Але багато чоловіків вимовляють їх тільки тому, що цього чекає обраниця. Про справжні почуття і наміри набагато більше скажуть дії. При цьому під вчинками маються на увазі не тільки красиві жести у вигляді романтичних побачень, букетів квітів і т. д. Увагу слід звертати на дрібниці, саме в них часом криється справжнє ставлення.

Початок відносин: як зрозуміти, що чоловік закоханий

Початок відносин – найромантичніший період. Але на перших порах у жінки нерідко виникають сумніви, чи так взаємні почуття. Визначити це найпростіше за невербальними ознаками:

міміка (усмішка, підняті брови, прямий погляд);
жести (випадкові дотики, чоловік несвідомо поправляє зачіску і одяг, розправляє плечі).

Читайте також: Коли зрадила чоловікові з його другом

Дуже часто ці та подібні сигнали плутають з ознаками сeксyального потягу. Якщо чоловіком рухає тільки інстинкт, його погляд буде оцінюючим, який бігає по жіночій фігурі зверху вниз. Дотики – впевненими і відвертими.

Однозначна ознака закоханості – прояв інтересу до захоплень жінки, смаків і уподобань. Чоловік буде уважно слухати співрозмовницю, зберігаючи «відкриту» позу (руки не заховані, корпус злегка нахилений вперед). З розвитком відносин він починає замінювати займенники “ти” і “я” одним словом – «ми». Про серйозність намірів говорить бажання познайомити жінку зі своїми друзями і родичам.

Як поводиться люблячий чоловік в тривалих відносинах

Чи любить чоловік насправді? Таке питання виникає через невпевненість жінки в собі, в чоловікові або в майбутньому союзу взагалі. На глибину його почуттів вказують дві основні ознаки:

Поведінка (відношення до своєї жінки наодинці і в суспільстві, характер звернення)

Пріоритети (віддача в стосунках, скільки часу він готовий проводити зі своєю жінкою, чи готовий до матеріальних витрат).

У повсякденному житті любов чоловіка виражається в турботі, підтримці, реакції на настрій жінки, готовності до компромісів. Його не дратують капризи, він не буде висміювати бажання і потреби обраниці. Чоловік, який любить свою жінку, не намагатиметься змінити і переробити її «під себе». Він не покине при перших труднощах, а запропонує разом вирішити проблеми.

Визнання своєї провини – ще одна незаперечна ознака, що свідчить про глибокі почуття. А ось ревнощі не варто розцінювати як прояв любові. Найчастіше за ними ховаються банальна невпевненість і бажання самоствердитися за рахунок партнера.

Джерело.