fbpx
Стосунки

7 типів псевдо-сім’янинів, з якими точно не вдасться побудувати щасливий шлюб

Дівчата мріють вийти заміж раз і назавжди, але як зрозуміти, що обраний чоловік – саме той, з ким варто провести все життя?

Самолюб – нарцис

Чоловік, який в будь-якій ситуації ставить себе на перший план, не піклуючись про почуття інших – хіба може він бути надійним чоловіком? Адже шлюб – це, крім усього, ще й повага і турбота про партнера. Такий чоловік надмірно зайнятий своєю персоною, щоб хоча б зрідка робити щось приємне для своєї дружини.

Нахаба

Чоловік цього типу не буде вибачатися за те, що образив вас. І образить ще не раз. Але вчасно визнати свою провину і свої помилки – це важливий елемент благополуччя сім’ї.

Ледар

Його невід’ємний атрибут – диван. Такий чоловік цілком може грати у вашій родині роль «домогосподарки», якщо вам так хочеться. Але тільки за умови, що в нього обов’язків будуть не менше ваших. Інакше щасливий шлюб так і залишиться об’єктом мрії.

Просто трудоголік

Коли в чоловіка є амбіції – це чудово. Але тільки якщо він не зайнятий їх втіленням 12 годин на добу. Непогано, коли в сім’ї є стан, а у чоловіка відмінна кар’єра – це запорука благополучної сім’ї. Але сім’я це, якщо роботу люблять більше, ніж дружину?

Зрадник від природи

Пробачити обман буває непросто. Але ще важче пробачити зраду. Адже чоловік, який зробив це один раз, вчинить так само ще не раз. Подумайте, чи зможете ви довіряти такому чоловікові? Адже уявити сімейне щастя без довіри просто неможливо.

Слизький тип

Його розповідями кого і як він спритно обдурив і на кому вдало нажився – немає кінця. Вони, звичайно, можуть веселити і смішити вас. Але і тут є над чим замислитися: неважливо, ким була жертва цього «ділка». Важливо те, що ваш чоловік здатний на такі вчинки. І навіть якщо він ніколи так не вчинить з вами (хоча, зрозуміло, немає гарантій), ви все одно ніколи не дізнаєтеся, що він задумав в цей раз.

Скиглій

Чоловік, який часто виявляє свою слабкість, не зможе підтримати вас ні словом, ні ділом, якщо у вашому житті виникнуть серйозні труднощі. І навряд чи буде поруч у такі моменти. Чи вам потрібен чоловік, на якого можна покластися?

Зрозуміло, описані типажі – умовні. Але придивитися до них точно не завадить і тоді ваш шлюб безхмарним.

Читайте також: Ревнощі – викликані почуттями, які отруюють життя

You cannot copy content of this page