fbpx

7 типів жінок, які найбільше дратують чоловіків

У кожного чоловіка є свої вимоги до ідеальної для нього жінки, одні люблять красивих, інші – розумних, а третіх може підкорити почуття гумору. Але є жінки, від яких тікають майже всі чоловіки.

Головні правила для будь-якої жінки – це бути собою, ні під кого не підлаштовуватися, не приміряти чужих масок, а бути щирою в своїх намірах. Отже, як потрібно себе поводити жінці, щоб не дратувати представників сильної статі?

Всезнайка. Жінка, яка перебиває на півслові і розповідає, що вона знає, що і як краще, відверто кажучи, дратує. Часто жінки переоцінюють свої знання в тій чи іншій області, щоб здатися розумнішими і наївно думають, що так зацікавлять чоловіка. Пам’ятайте, завжди є ймовірність потрапити в халепу і дуже нерозумно виглядати, якщо чоловік вас розкусить. До того ж, чоловікові не потрібна поруч всезнайка, він іноді хоче здатися великим, сильним і розумним, розповідаючи щось і бачачи захоплені очі жінки.

Занадто обережна. Занадто обережна жінка, яка боїться не може мотивувати і надихати чоловіка, так як весь час буде його зупиняти своїми переживаннями і побоюваннями. Такі жінки викликають стpaхи чоловікa за ваше спільне майбутнє. В кінці-кінців, дурні стpaхи і побоювання можуть зруйнувати всі плани і перспективи.

Істеричка. Якщо ви думаєте, що ваші істерики на порожньому місці додадуть відносинам пристpaсті, ви дуже помиляєтеся. Чоловіки не виносять жіночих сліз і істерик. Якщо ви через дрібниці можете влаштувати справжній скандал, завжди у всьому звинувачуєте чоловіка і, надувши губки, сидите і чекаєте, поки він попросить вибачення, вам буде складно знайти гідного чоловіка. У конфліктах завжди винні обоє, в тій чи іншій мірі.

Вискочка. Це зовсім не той тип жінки, яку чоловік хоче бачити поруч із собою. Часто жінка, яка прагне показати себе у всій красі, зовсім не є такою і чоловікові просто за її дурну поведінки буде соромно. Що вже говорити, якщо така поведінка – це спосіб життя.

Занадто метушлива. Чоловік може адекватно сприймати тільки спокійну мову, тому в спілкуванні не тараторьте і не намагайтеся за 15 хвилин розмови переказати все своє життя. Чоловік любить конкретику, надмірні емоції, міміку, жести і порожні фрази точно не додадуть вашій розповіді фарб.

Читайте також: 5 найпоширеніших помилок, які здійснюють після розриву відносин

Вyльгapна жінка. Нарочито секcyальна жінка апріорі не може викликати у чоловіка інтерес, ну хіба що на одну ніч і то, під великим питанням. Щоб зацікавити чоловіка, жінка повинна виглядати привабливо і загадково, але не бути занадто доступною.

Незалежна жінка. Сучасні жінки знаходяться в постійній гонитві за самостійністю і незалежністю. Вони все можуть і вміють самі: заробляти більше, досягають багато чого, виховують самостійно дітей. Сильна і незалежна жінка недооцінює статус чоловіка, ставлячи себе вище нього, а з цим готовий миритися не кожен. У відносинах чоловік хоче комфорту і спокою, а не постійної війни за пальму першості.

Джерело.

You cannot copy content of this page