7 жіночих рис, які приваблюють чоловіків НАЙСИЛЬНІШЕ

7 речей, які приваблюють чоловіків сильніше за красу.Джерело:

Яскрава зовнішність – це ще не гарантія того, що чоловіки будуть у ваших ніг.

Не дуже яскраса дівчина, що має в своєму арсеналі певні якості, може скласти серйозну конкуренцію гарненьким спокусниця з Instagram.

Як треба себе вести, щоб розбивати чоловічі серця?

Читайте також:Як за часто потрібно міняти подушки для сну

Самодостатність

Безумовно, чоловіки люблять очима, але це грає першорядну роль на перших порах. Але по-справжньому жінка чіпляє чоловіка тільки тоді, коли вона самодостатня, розумна і цікава. Така жінка поводиться природно, не напущено, намагаючись щось довести. А все тому, що вона любить і приймає себе такою, яка є, і з самооцінкою у неї теж все в порядку.

Їй комфортно завжди тут і зараз. З такими комфортно і оточуючим. А ось чомусь деякі красуні так і не знаходять собі пари, залишаючись самотніми. Схоже, походи до пластичних хірургів, косметологів не гарантують щасливого заміжжя і вічної любові.

Жіночність

Сьогодні в тренді бути жіночною. І справа тут не тільки в платтячках, каблуках, манікюрі і красивому макіяжі, а в магічній силі, що притягує чоловіків. Жіночність – це повна протилежність “бабству”, тут немає місця критиці, істерикам і скандалам.

Це перш за все м’якість, легкість, гнучкість і ніжність. Жінка, наділена подібними якостями, здатна відразу ж зачарувати будь-якого чоловіка. Тому що, володіючи інтуїцією і мудрістю, вона не змагається з чоловіком, не тримає його на короткому повідку, а дарує комфорт, спокій і свободу.

Доглянутість

Дівчата, що не володіють ідеальними рисами обличчя і витонченою фігурою, можуть заполучити гідних чоловіків, а для цього їм необхідно бути перш за все доглянутими. Погодьтеся, що м’ятий одяг, брудне волосся і облізлий манікюр – мало кому можуть сподобатися. А ось бездоганний вигляд, як магніт притягує погляди не тільки чоловіків, а й жінок.

Пам’ятайте, що чиста і здорова шкіра, приємний аромат, ідеальне волосся, доглянуті руки – збрoя мacoвoгo урaжeння всіх чоловіків.

Позитивний настрій

Позитивно налаштована жінка завжди відкрита, вона задоволена собою і життям. Безумовно, з такою спокусницею чоловікові, приємніше спілкуватися, ніж з похмурою, депресивною і зажатою. А все чому?

Тому, що в нашій дійсності, і так переповненій негативом, проблемами, негативними емоціями, подібна жінка з посмішкою на обличчі і розкритим поглядом, в якій немає ні краплі агресії – як ковток свіжого повітря для будь-якого чоловіка.

З такою жінкрю, що випромінює позитив, легше не тільки спілкуватися, жити, долати перешкоди, а й будувати плани і втілювати їх в життя. Така будь-якого представника чоловічої статі змусить не тільки йти за собою, а й повірити, що саме з нею у нього все вийде.

Почуття гумору

Дівчата з хорошим почуттям гумору взагалі поза конкуренцією. По-перше, тому що гарне почуття гумору – це рідкість, адже в основному воно притаманне більшості представників чоловічої статі. По-друге, дотепна дівчина змусить посміхнутися чоловіка, підніме йому настрій.

По-третє, куди б ви не прийшли, поруч з нею завжди шумно і весело, вона розрядить будь-яку обстановку і підтримає бесіду, тому що володіє неординарним розумом. Загалом, такі дівчата – ласий шматочок для чоловіків.

Жіноча енергетика

У кого більше шансів зацікавити чоловіка: у жінок, у яких немає хобі, нудних і нічим не зацікавлених, вічно жаліючихся на нецікаву роботу; або у жінок, всередині яких є та чарівна батарейка, що не дозволяє їм сумувати і стояти на місці?

Ів Сен Лоран говорив: «Найкрасивіший макіяж у жінок – це пристрасть». І мова йде не тільки про приcтрacть, з якою вiддaєтьcя жінка чоловікові. Тут річ ще у внутрішньому вогні, в жіночій енергетиці.

Можна довго і нудно розповідати про найцікавіший фільм, а можна з таким азартом розповісти, як ти в магазин за молоком сходила, що не залишиш нікого байдужим.

Якщо жінка жива, енергійна, вона вже цікава, просто тому, що поруч з нею немає місця нудьзі і апатії, вона своїм темпераментом заставляє все довкола рухатися, заражаючи інших своєю енергетикою. Хіба повз таку пройде чоловік?

Вміння слухати

На жаль, жінки не завжди є хорошими слухачками. Часто це пов’язано з тим, що вони люблять поговорити, а ще перебивати і роздавати поради. Але якщо подружка розуміє, тому що, швидше за все, сама така ж болтунка-говорушка, то чоловік це не оцінить. Жінка, яка вміє уважно слухати, відразу стає набагато привабливішою.

Адже, слухаючи чоловіка, вона дає зрозуміти, що поважає його, як цікавого співрозмовника і готова розділити з ним всі його переживання. До речі, в мовчанні є свої плюси. Навчившись чути чоловіка, набагато легше стане розуміти його настрій, а значить, уникати надалі сварок. До того ж уміння чути розвиває внутрішню інтуїцію, яка допоможе відчувати свого співрозмовника.