fbpx

7 жіночих звичок, які відлякують гідних чоловіків

Ви приходите на побачення і перед вами він – чоловік вашої мрії, здавалося б, все відмінно, але на наступний день він не дзвонить або зникає, через деякий час. Які помилки робить жінка на початку відносин, і чому вони можуть злякати чоловіка?

За версією чоловіків, є 7 найбільш поширених жіночих помилок, які заважають будувати довгі щасливі стосунки. Обов’язково дізнайтеся їх і постарайтеся виправити, тоді ймовірність, що чоловік затримається у вашому житті, значно зросте.

Занадто багато дзвінків і повідомлень. Так, можливо, тільки-но побачивши, ви відразу зрозуміли які імена будуть носити ваші діти, але не варто квапити події. Часто жінки, особливо на початку відносин, надто нав’язливі, чим відлякують потенційного залицяльника. Не потрібно дзвонити йому щогодини і писати про все, що відбувається у вас протягом дня.

Чоловік повинен завойовувати, а те, що підноситься йому на блюдечку – швидко стає нецікавим. До того ж, чоловік подумає, що ви занадто квапите події, а він, найімовірніше, навряд чи з початку відносин розглядає вас як потенційну дружину.

Відсутність друзів і власних інтересів. Пам’ятайте, як би вам не було добре разом, у вас повинна бути своя особиста територія для перепочинку. Чоловіки терпіти не можуть занадто нав’язливу жіночу увагу. Якщо у вас немає подруг і захоплень, яким ви присвячуєте частину свого вільного часу, значить ви будете дyшити партнера своєю увагою і турботою.

До того ж, ви не будете давати і йому можливість відпочити від вас, влаштовуючи істерики з приводу браку уваги. Займіться чимось, чоловікові потрібна самодостатня і цікава жінка, а не нав’язлива істеричка.

Ревнощі. Поява жінки в житті чоловіка, звичайно, змінює його життя, але не радикально. У нього є друзі, з якими він ходить, наприклад, кожну п’ятницю в баню або їздить на риболовлю, або грає в теніс, варіантів маса. Не варто ревнувати його до друзів і захоплень, бачити в усьому потенційну брехню і зраду. Так ви тільки покажите чоловікові наскільки ви невпевнені в собі і що серйозні стосунки з вами навряд чи вдасться побудувати.

Надмірна балакучість. Часто, щоб бути цікавою і залученою в життя чоловіка, жінка може ставити десятки абсолютно дурних питань. Врахуйте, що чоловік, прийшов на побачення, а не на співбесіду, чим напруженіше він буде себе почувати, тим менше ймовірність того, що у вас буде друге побачення. Не перегинай з питаннями, іноді важливіше слухати, а не говорити.

Нити і засмучуватися через дрібниці. Чоловікові не обов’язково знати, що у вас зламався ніготь, а ви тільки вчора зробили манікюр, що начальниця у вас справжня гримза, а зарплату затримують. Не скаржтеся і не скигліть, чоловік хоче бачити поруч із собою позитивну і веселу дівчину, а не потенційну зануду і “пилу”.

Читайте також: 7 типів жінок, які найбільше дратують чоловіків

Згадка про шлюб. Якщо ви живете вже кілька років разом, тоді згадки про шлюб, можливо, і доречні, але планувати весілля і розповідати про те, що ви ідеальна пара, через кілька місяців стосунків, занадто безглуздо. Так ви ризикуєте злякати чоловіка і втратити його назавжди. Ініціатором шлюбу повинен бути чоловік, тож не схиляйте його до того, до чого він поки ще не готовий.

Надмірна зацікавленість в його фінансах. Звичайно ж, чоловікові приємно залицятися, дарувати подарунки і оплачувати вечерю в ресторані. Але занадто сильний інтерес до його фінансових можливостей на початку стосунків може викликати підозри, що вас цікавлять тільки гроші, тому будьте скромніше. Не варто відразу питати про марку машини, посади або рахунок в банку, коли прийде час, чоловік вам розповість про все сам.

Джерело.

You cannot copy content of this page