8 березня просять допомоги у Матрони Московської: важливі молитви, які завжди допомагають

Ви завжди можете налагодити своє матеріальне становище, особливо якщо заручитися підтримкою Вищих сил. Ще за життя свята Матрона допомагала людям у важких ситуаціях. Зараз Ви можете звернутися до неї за допомогою сильних молитов про гроші і допомогу в роботі.

Молитва до Матрони Московської про гроші

Якщо хоча б один раз ви зіштовхувалися з матеріальними труднощами, то розумієте, наскільки це неприємно. На жаль, вирішити проблеми з грошима не завжди просто, і в цьому випадку вам знадобиться допомога святих. Дієва молитва Матрони Московської допоможе вам налагодити своє фінансове становище.

«Звертаюся до тебе, Матроно Московська, і молю тебе про допомогу у важкий момент мого життя. Допоможи мені знайти грошовий достаток та визволи мене від жадібності і спокус гріховних. Нехай гроші, зароблені на їжу, підуть і на покриття необхідних витрат. Попроси Господа Бога проявити до мене милосердя, які не прогневайся на мене за прохання мою. Амінь».

Вимовляти молитву можна в домашніх умовах, перед іконою святої Матрони. Або ж ви можете відвідати храм, і тоді результат вашого звернення буде помітний вже скоро.

Молитва до святої Матрони про допомогу в пошуках роботи

«Блаженна Мати Матроно, допоможи своїми молитвами сильними мені, рабу (і) Божому (ій) (ім’я), знайти фінансове благополуччя. Допоможи мені знайти роботу, яка допоможе мені розбагатіти і позбавить мене від потреби і проблем грошових. Так буде труд спрямований на благі цілі, та позбавить мене Господь Бог від зла і спокус. Свята Матрона, вірю я в щедрість і сподіваюся на допомогу твою. Амінь».

Молитву Матрони Московської найкраще вимовляти перед співбесідою або першим робочим днем. Якщо у вас виникли труднощі, ви завжди можете покластися на допомогу Матрони. Якщо ваші проблеми дійсно складні для, а ваші прохання виходять з душі, свята покровителька обов’язково надасть вам підтримку.

Читайте також: День пам’яті Матрони Московської 8 березня – особливий день, коли кожна жінка може отримати особливу милість

Молитва до Матрони Московської про допомогу

«О, блаженна стариця Матрона, допомагаєш ти всім, хто до тебе звертається. Допоможи ж мені виконувати свою роботу швидко і якісно. Захисти мене від злих помислів і заздрості ворожою. Захисти мене від тих, хто прагне перешкодити мені і хто бажає мені зла. Нехай кожен робочий день приносить мені нові плоди. Вірю я в допомогу твою і Господа Бога. Амінь».

Вимовляти молитву бажано перед виходом на роботу і в кінці робочого дня. Придбайте ікону Матрони Московської і завжди носите її при собі, і тоді ви зможете отримати допомогу від святої покровительки в будь-яку хвилину.