8 ознак фатальної жінки: від яких дам потрібно тікати не озираючись

Часом неймовірно красива і романтична жінка може виявитися справжньою руйнівницею життя, після стосунків з нею потрібно буде дуже довго відновлювати своє здоров’я, розбите серце і порожній гаманець. Але знаючи 7 головних ознак фатальної жінки, можна запобігти тpaгічний фінал таких стосунків.

Ви відчуваєте неоднозначні почуття. З такими жінками не буває сталості та визначеності, передбачити їх поведінку або настрій просто неможливо. У вас немає сталості у відношенні і сприйнятті цієї жінки, без неї вам погано, але коли ви поруч з нею, то заповітних емоцій щастя також не відчуваєте.

Ви її не знаєте. Така жінка зазвичай дуже нелогічна і непослідовна в своїй поведінці, вона може сказати, що терпіти не може солодке, а через годину попросити купити їй торт, каже, що звикла економити і тут же витрачає велику суму на дрібничку. Варіантів безліч, факт в тому, що її слова дуже суперечливі і кардинально розходяться з діями, головне, не брати це за невинну жіночу логіку, а бути напоготові.

Ви втрачаєте друзів. Завдяки фатальній жінці ви зможете втратити друзів, повірте, вона докладе всіх зусиль, так як вона потребує ceксyaльного збyджeння всіх, хто знаходиться поруч з нею. Спочатку вона скаже, що ваш друг до неї небайдужий, а потім буде з ним відкрито флipтувати, перетворюючи його на вашого суперника і волаючи до ревнощів. Спочатку ви будете задоволені, так як вирішите, що поруч з вами найпрекрасніша з усіх жінок, але коли залишитеся зовсім без друзів, будете думати інакше.

Ви вкладаєте в неї гроші. Жінка неймовірно талановита, але оточуючі цього не помічають, тому ви робите все, щоб світ побачив геніальну співачку/актрису/бізнес-вумен (потрібне підкреслити). Саме вам дістається роль першовідкривача і ви вкладаєте в розвиток її талантів гроші, тому що вам здається, що ще зовсім трохи і весь світ буде аплодувати вашій половинці.

Ви сконцентровані лише на ній. Фатальні жінки неймовірно егоцентричні, тому ви дуже швидко стаєте її тінню. Про вас кажуть, тільки в контексті її життя і досягнень, всі розмови стосуються тільки її персони. Якщо у вас на свої власні інтереси все рідше не вистачає часу, ви перестали бачитися з друзями і робити звичні і улюблені раніше речі – це тривожний дзвіночок. Зазвичай у супутників фатальних дам є час тільки для роботи, тому як на їх утримання потрібні гроші і не малі.

Ви її боїтеся. Поруч з цією жінкою ви відчуваєте нервове напруження, тому що ви не знаєте, як вона поведе себе в наступну хвилину. Ви боїтеся зайвий раз щось сказати або зробити, щоб не викликати у неї роздратування, поганий настрій і не спровокувати черговий скандал.

Читайте також: Три головні вiдьми за знаком Зодіаку – не жартуйте з цими дамочками

Ви емоційно залежні. Ви живете тільки поруч з нею, вам здається, що тільки завдяки цій жінці, ви можете дихати. Вам буває непросто, погано, боляче і нестерпно, але без неї сама думка про існування здається нестерпною.

Ви “один з” в ланцюжку її чоловіків. Якщо ви почули, що раніше в її житті відбувалися якісь тpaгічні історії з чоловіками. Наприклад, вони тpaгічно гuнyли, здійснювали cyїцид, спuвалuся, ставали нapкомaнaми або пацієнтами пcихiaтричної лікарні – терміново біжіть, а ще швидше, якщо вона вже не один раз вдoвa.

Джерело.