8 стрижок, які видають характер чоловіка з головою (фото)

Стрижка – дуже важливий елемент образу. І вона може гарненько розповісти про свого господаря, адже неспроста чоловік вибрав саме її.

Звичайно, не варто сприймати все дуже серйозно, адже це, скоріше, жартівливий тест.

Читайте також: Названо найзрадливіший знак Зодіаку

1. Довге волосся Ох вже ці довговолосі красені, творчі натури, що нагадують про вікінгів та інших фентезійних персонажів. І нам такі зачіски теж подобаються, головне – виграти битву за шампунь.

2. Бокс Цю стрижку вибирають справжні мачо. Але і неймовірно ревниві. Ще б пак, кожен другий з такою стрижкою, хочеш не хочеш буде проявляти неймовірну харизму, щоб помітили саме його. Так що такі зачіски властиві натурам яскравим. Та й з почуттям гумору у них все в порядку.

3. Без волосся взагалі Дуже розумні і далекоглядні чоловіки. Бачачи, що лисіють, прийняли правильне рішення. Тепер засліплюють жінок не тільки посмішкою, але і відблисками сонця. А якщо серйозно, то таку зачіску вибирають чоловіки, які плювати хотіли на всі ці ваші новомодні штучки. До того ж такі чоловіки дуже вірні.

4. Проділ посередині Таку зачіску вибере чоловік працьовитий і завзятий, здатний йти до своєї мети не зупиняючись. Особливо коли проділ від природи знаходиться збоку. Ну і так як ця зачіска не має на увазі під собою особливої ​​складності, можна сказати, що такі чоловіки особливо не заморочуються.

5. Вертикальний чубчик Така зачіска дуже підходить натурам мрійливим, що зазнають легку ностальгію по буму на такі чубчика. А взагалі, власники такої зачіски з гумором хлопці і люблять бути в центрі уваги.

6. Волосся середньої довжини з чубком, покладеним набік Романтики до мозку кісток. Ось дивишся на таку зачіску і уявляєш себе на кормі корабля, поруч з цим красенем. В житті, щоб добитися такого ефекту, чоловік витрачає досить багато часу. Це говорить про те, що така людина знає толк в організації, ну вже, принаймні, свого життя точно. Ну і жінок такий типаж привертає дуже. А вони цим і користуються.
7. Фейд Господар такої зачіски – людина в собі впевнена. Ще й з красивою мускулатурою і в картатій сорочці. Обов’язково борода! Якщо всього цього немає, значить, незабаром має відбутися. Така людина йде в ногу з часом.

8. Топ Кнот Хм-м.  Дуже впевнена у собі людина, якій не страшна критика оточуючих. А ще він, напевно, володіє якимось єдиноборством або умінням зникати в клубах пара. Цікавий персонаж, в загальному.

Джерело.