8 вересня – Стрітення Володимирської ікони – одного з найсильніших образів Пресвятої Богородиці: молитва, яка завжди буде почутою

Святковий день починається з богослужіння. Віруючі відвідують храми, щоб вознести загальні і особисті молитви перед святим образом. Під час молитовного звернення у Божої Матері просять заступництва і покровительства, зцілення від недуг, допомоги в боротьбі з поганими звичками, підтримки для виконання задуманого і багато іншого. Кожна молитва буде почута і допомога прийде, якщо в помислах немає корисливих намірів.

Молитви підносять не тільки в церквах і храмах, але і вдома: тим, хто не може з якихось причин бути присутнім на богослужінні, священнослужителі нагадують про можливість духовно поспілкуватися з Божою Матір’ю перед домашнім іконостасом. Молитися можна не тільки вдома, але і в дорозі.

Традиційно в день свята намагаються якомога більше часу приділити духовному розвитку. У цей день немає заборони на роботу і виконання необхідних обов’язків, проте віруючі повинні пам’ятати, що будь-які справи варто почати з молитовного звернення, щоб отримати благословення згори.

У свято не лаються і не виявляють агресії. Під забороною 8 вересня і розважальні заходи, вживання спиртних напоїв і неробство. В день свята намагаються допомогти тим, хто потребує підтримки та обов’язково виконують свої обіцянки.

Молитви перед ликом Володимирської Божої Матері

Піднести молитву перед святим образом може кожен і для цього зовсім не обов’язково заучувати довгі тексти на церковній мові. Кожна молитва буде почута, якщо йде від самого серця.

«Прийми молитву смиренну від раба божого (ім’я), Всемилостива Богородице. Даруй своє заступництво, не покинь в хвилину слабкості і допоможи в годину важку. Боронь, Пресвята, від зустрічі зі злими людьми і не дай нікому заподіяти мені зла. Амінь».

«Милостива Богородице, захисниця знедолених, прийми молитву щиру. Почуй мене (ім’я), і не лишай моє прохання без відповіді. Благослови, Мати Божа, на справи праведні, вбережи від дум руйнівних і не дай підступам нечистим затьмарити існування моє. Амінь».