День вдалий для будь-яких починань, головне не сидіть склавши руки: гороскоп на 18 вересня

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам не сидіти склавши руки і зосередитися на зміцненні матеріальної бази: на заробітку, пошуку «хлібної» посади, застосуванні корисних і добре оплачуваних навичок. Гроші може принести майстерність, досвід, кваліфікація, а також продаж речей, які завжди потрібні в роботі або в побуті: інструментів, спорядження. Відповідний день для шопінгу з господарськими цілями. Джерело

Телець

Сьогодні у Тельців один з продуктивних днів, тому варто подолати лінь або бажання замінити дії розмовами. Активна цілеспрямована робота дозволить вам вразити кілька мішеней відразу і зміцнити своє становище. Зросте стійкість, витривалість. Це прекрасна доба для натхненної копіткої роботи, тренувань, співробітництва, демонстрації фізичної сили і професійної майстерності.

Близнюки

Сьогодні зірки мають намір перекрити Близнюкам зайві канали спілкування і тимчасово позбавити розваг, натомість спрямувавши їх увагу на системну кропітку роботу. Це підходящий момент для комплексної турботи про тили, резерви, продуктові та інші запаси. Варто оглянути і привести в порядок фінанси, інвентар, матеріали, робоче місце, господарські приналежності. Краще збирати, ніж витрачати.

Рак

Сьогодні Ракам варто потрудитися і на благо колективу, і на своє майбутнє. Зірки кажуть, що ви впораєтеся і поодинці, але в згуртованій бойовій команді зробите більше. У групі будуть вам забезпечені «плече друга» і системна підтримка: цільове фінансування, техніка, обладнання, захист, допомога кваліфікованих майстрів. Кращою валютою стануть корисні взаємні послуги, офіційні або дружні.

Лев

Сьогодні Левам належить відточити свої навички економістів, господарників, управлінців — або залучити до справи майстрів, які вирішать завдання. Зірки радять бути практичнішими, але не скупитися, якщо мова йде про корисне: якісні матеріали, професійну підтримку. День підходить для системних перетворень. Кращими результатами в цю добу будуть надійність і стабільність, а не бурхливий ріст.

Діва

Дівам не варто пропускати вдалий день для демонстрації своїх талантів і умінь. Хороша форма сьогодні поєднується з везінням. Спрощується завдання знайти роботу, в тому числі, за кордоном, далеко від дому. Ви легко продемонструєте майстерність в окремій сфері або підтвердите заслужену репутацію майстра на всі руки. Досвід і кваліфікація допоможуть вам пройти тест, дадуть право стати вчителем або тренером.

Терези

Сьогодні Терезам не завадить поставитись серйозно і далекоглядно до матеріальної сторони свого життя. Варто приділити увагу нерухомості, довгостроковим інвестиціям, кредитам, а також фінансовій межі ділових стосунків, економіці шлюбу і сім’ї. Зірки радять проявити послідовність і системність, подбати про захист володінь і накопичень, про правильну організацію господарства, бізнесу, взаєморозрахунків.

Скорпіон

Скорпіонам варто подбати про стабілізацію відносин. Навіть дружбу не завадить посилити матеріальною складовою. Цей день дозволяє закріпити договір конкретним кроком, наочним фінансовим або енергетичним внеском: цінним практичним подарунком, своєчасною жepтвою, системною підтримкою або окремою корисною послугою. Зараз це найкращий спосіб вселити довіру в групі чи надовго втримати партнера.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям краще зануритися у нагальні практичні клопоти. Добре зайнятися плановим оновленням, оптимізацією рутинних робіт, всім комплексом господарських, фінансових або адміністративних справ, побутових або службових обов’язків. Важлива організованість: порядок допоможе надовго зберегти досягнутий корисний ефект, зміцнить ваше економічне і професійне становище, зміцнить здоров’я.

Козеріг

Сьогодні Козероги отримають хороший результат у кожному цільовому практичному занятті. Продуктивне і захоплення оригінальним прикладним хобі. Можливі недоліки — лінь, повільність. Якщо ви налаштовані на відпочинок, не варто забувати про цінність помірних фізичних навантажень і користь здорового харчування. Також, може дати хороший ефект інтенсивний масаж, лікyвання цілющими грязями, камінням і мінералами.

Читайте також: Знаки Зодіаку, яким найбільше не щастить в шлюбі і вона найчастіше розлучаються

Водолій

Водоліям варто знайти корисне заняття і зануритися в нього. Інакше хороші сторони дня втратять сенс, виникне почуття ув’язнення в жopстких рамках, замкнутому просторі. Добре налаштуватися на наполегливу працю: тренування, готування, прибирання, лікyвання, ремонт і облаштування житла або території. День може продуктивно пройти вдома, в сховищі, майстерні, гаражі, на будмайданчику або присадибній ділянці.

Риби

Сьогодні у Риб не виникне проблем з отриманням допомоги. Вам охоче протягне руку партнер, піде на поступку клієнт, знайдеться помічник серед близького чи далекого оточення. Можлива допомога з перевезеннями, дрібним ремонтом. Вдасться порозумітися в окремому питанні з конкурентом. Рибам, не впевненим у собі, варто долучитися до активного лідера, щоб отримати захист або скористатися його заповзятливістю.

Фото – unian.ua