fbpx

9 речей, які говорить чоловік, коли зраджує

Є багато ознак того, що чоловік тобі зраджує, але не чекай нічого крім заперечень, коли ти прямо скажеш йому про це. Чоловіки не люблять визнавати свою провину і вважають за краще уникати відповіді або брехати. Але якщо ти чуєш щось з нижче написаного, швидше за все, він дійсно тобі зраджує:

1. «Тобі нема про що переживати».
Це кодове слово до «вистачить копати». Він просто хоче закрити тему якомога швидше.

2. «Я просто заснув у друга».
Якщо тільки ти заздалегідь не знала, що у нього у планах парубочий вечір, навряд чи він просто так вирішив залишитися у товариша. Ймовірно він провів ніч з іншою, але ти ніколи не дізнаєшся про це. Якщо він розумний, то вже попередив друга, щоб забезпечити собі алібі.

3. «Ти краще, що зі мною траплялося в житті».
Ця фраза може бути способом піти від звинувачень або уникнути розставання, якщо ти таки зловила його на зраді. Звичайно, це приємно чути, але навряд чи це щиро, якщо він вже зрадив тобі.

4. «Я буду дуже зайнятий, щоб відповісти тобі».
Якщо тільки він не за кермом або не на нараді державної ваги, люди рідко бувають настільки зайнятими, щоб швидко відповісти на повідомлення. Якщо він заздалегідь говорить тобі, що не зможе відповісти, значить він просто не хоче, щоб ти його турбувала, коли він буде з іншого.

5. «Це було всього лише раз».
Навіть якщо ти його зловила на зраді, він може виправдовуватися, що це було всього лише один раз. Але зазвичай, якщо ти вже дізналася про це, то швидше за все був не один раз. А значить йому більше не варто вірити.

Читайте також: “Я Андрій, мені 34 роки, і я живу з мамою. Я невдаха?”

6. «Клянуся, я б ніколи тобі не зрадив».
Він знає, що ти ось-ось викриєш його, тому пускає в хід важку артилерію – клятви. Він думає, що якщо скаже щось таке гучне, то ти йому повіриш.

7. «Вона просто колега».
Люди дуже часто зраджують з колегами по роботі. І якщо він тісно з нею спілкується, але перед тобою намагається применшити їхні стосунки, ймовірно він приховує щось більше.

8. «У неї є хлопець».
Але ж це не означає, що вона не зраджує йому з твоїм чоловіком.

9. «Може це ти мені зраджуєш?»
Він знає, що ти не зраджуєш, але просто хоче відвести від себе увагу. Ще він знає, що ти підозрюєш його в зраді, але у тебе немає доказів. Звинувачуючи тебе, він хоче змусити відчути себе винуватою за те, що ти підозрюєш його.

Джерело.

You cannot copy content of this page