fbpx

9 речей, яких жінки не знають про чоловіків, а варто

Безліч жінок вважають, що знають про своїх чоловіків все. Чоловіки ж наполягають на тому, що жінок важко зрозуміти. Але якщо подивитися трохи уважніше на це одвічне розбіжність, то свою поведінку повинні проаналізувати представники обох статей. Особлива увага в нашій статті буде приділено чоловікам.

Іноді, всупереч кращим спонуканням, жінкам не вдається зрозуміти поведінку своїх партнерів. Безліч подібних непорозумінь призводить до непотрібних сварок і тихих днів у стосунках. І перед тим, як запідозрити недобре в поведінці партнера, набагато краще розібратися, чому ж він робить деякий речі!

1. Він не хоче змінюватися
Тут думки багатьох жінок поділяються, але на жаль, чоловіків дійсно не може бути примушений змінитися. Всі ми повинні пам’ятати, що людина, яка не хоче міняти свою поведінку, ніколи цього не зробить. Звичайно, це не означає, що хуліган не може стати джентльменом відразу. Але цей процес має на увазі вкладення великих труднощів і бажання лише цієї людини.

Чим більше жінка тисне на чоловіка, тим гірше результат. Тому краще всього припинити чинити на нього тиск, і прийняти свого чоловіка з усіма його недоліками. В іншому випадку, ваші стосунки не мають сенсу.

2. Ультиматум не працює
У всяких стосунках колись настає момент, коли жінка ставить своєму чоловікові ультиматум. Безліч пар побувало під впливом подібної ситуації, без сумнівів, через нестачу довіри та інтересу. Більшість чоловіків вважають подібну поведінку своїх половинок суцільним блефом.

Читайте також: 6 найбільш невірних чоловіків за знаком Зодіаку

Але найчастіше вони роблять серйозну помилку, не вірячи своїм жінкам. Важливо пам’ятати, що ультиматум – це дуже сильна зброя. Ви повинні бути готові до всіх наслідків.

3. Він не ваш батько
Існує принципова відмінність між чоловіком, який хоче розділити з вами життя, і тим, який намагається грати роль батька, хоча необов’язково повинен це робити. Жінки хочуть, щоб їхні чоловіки дбали про них, але не обмежували при першій-ліпшій можливості.

Стосунки полягають в тому, щоб бути разом, ділитися проблемами і поважати один одного. Якщо одна зі сторін цього не розуміє, шансів на щасливі стосунки немає.

4. Легке незнання
Більшість жінок божеволіє, якщо їх партнер відразу не відповідає на їх повідомлення. Проте чоловіки і справді не сильно звертають увагу на свої телефони або месенджери, і не особливо вивчають отриману інформацію.

Якщо вони зайняті на роботі або зустрічі, то не будуть відволікатися на телефон. Замість того, щоб впадати у відчай від того, що ваш партнер не відповідає на повідомлення, краще наберіться терпіння і почекайте.

5. Не плачте
Нехай це здається трохи нелюдяність, на жаль, це самий що не є підтверджений факт. Дослідники виявили, що людські сльози містять речовину, яка знижує рівень теcтостеpoну у чоловіків. Іншими словами, чим більше жінка плаче, тим менше вона привертає свого партнера.

Звичайно, це не означає, що зовсім не потрібно висловлювати свої емоції. Просто постарайтеся їх контролювати і не плачте з будь-якого приводу.

6. Не судіть
Партнери повинні бути чесними один з одним. Стосунки – це повага і довіра. Ми повинні любити наших партнерів такими, якими вони є. Тому, коли ваш чоловік починає розповідати історії з минулого, постарайтеся його зрозуміти.

Цінуйте те, що він хоче ділитися з вами якимись своїми проблемами. У кожного з нас бувають гірші часи, і кожен робить помилки. Найважливіше завчасно нікого не судити.

7. Чоловіки теж можуть бути розпещені
Якщо ви думаєте, що єдина людина в стосунках, якa може бути poзбещений, це жінка, ви помиляєтеся. Навіть чоловіки люблять, коли їх балують. Для них це ознака, що жінка про них піклуватися – вона розуміє і приділяє увагу всім їхнім потребам.

Тому жінки повинні іноді думати про своїх партнерів і влаштовувати для них приємні сюрпризи. Вони безсумнівно будуть щасливі і дадуть відповідь тим же жестом.

8. Чоловіки бувають чесні
У чоловіків теж є свої почуття, погляди і смаки. Деякі з них здатні бути виключно чесними, голосно про них заявляючи. Наприклад, ваш коханий може сказати, що йому не подобається поведінка вашої матері або кращої подруги.

У більшості випадків жінок це ображає, і вони стверджують, що чоловіки злі. І це замість того, щоб зрозуміти, чому вони так кажуть. Отже, не варто погано відповідати на всі коментарі, які ми чуємо від партнера. Краще поміркувати над причинами, що спонукають їх подібне говорити.

9. Чоловіки не можуть бути одні
Незважаючи на той факт, що чоловікам необхідно свій особистий простір, вони не здатні довго терпіти самотність. Згідно з дослідженнями, чоловік, який перебував на самоті якийсь час, відчуває себе набагато гірше чоловіки в стосунках.

Як і будь-якій людині, їм необхідний хтось, хто про них подбає і додасть сенс життя. Насправді, чоловіки стають набагато щасливіше і хочуть жити, коли поряд з ними є жінка! Нестандартні варіант не розглядаємо!

Іноді зрозуміти чоловіка набагато складніше, ніж здається. Принаймні, для жінок.

Джерело.

You cannot copy content of this page