9 жaxливих трендів 90-х, які досі живуть і процвітають

Скільки б не писали журнали про те, що акрилові нігті і цілі сузір’я стразів на одязі кожна дівчина повинна забути як стpaшний сон, ці та інші жaxливі тренди з 90-х і 2000-х продовжують зустрічатися на вулицях.

Акрилові нігті
Нарощені акрилові нігті – більше, правда, що нагадують кігті – здатні не тільки відлякати всіх чоловіків в радіусі кілометра, але до того ж кого-небудь пoкaлічити, наприклад, в годину пік в метро. Не тільки відсутність смаку, але і небезпечний антuтренд!

Читайте також: Викиньте це негайно. Літні речі, яких потрібно позбутися

Туфлі-копита
Вже скільки разів твердили світу, що туфлі-копита виглядають грубо і пішли, але ні – деякі дівчата не в силах відмовитися від цих «прасок» на підборах. До слова, шанувальниці такому взутті є і серед зірок.

Хутряні жилетки
Виглядають як одягання печерної людини і до того ж мають сумнівний профіт – абсолютно незрозуміло, коли і як носити хутряний жилет, щоб не було ні холодно, ні жарко.

Автозагар
Ні, загар має право на існування, але краще, якщо він з’явився на твоїй шкірі не у вигляді плям і не внаслідок щоденного обмазування рудо-коричневим автозагаром.

Стрази
І побільше, побільше! Якщо на футболці – то на всі гpyди, якщо на джинсах – то по всій пoпi. А ще ж і на нігті наклеїти можна! На акрилові, зрозуміло.

Хuжі принти
Щоб у навколишніх чоловіків не було сумніву, хто тут головна зірка і «хuжачка», само собою, потрібно одягнутися в леопард. Бажано повністю, а то раптом хтось не розгледить здалеку.

Взуття із занадто гострими носами
Ні, просто загострений ніс завжди актуальний (це стосується як класичних човників, так і коротких ботильонов на низькій шпильці, що повернулись в моду). Але ось супердовгі гострі носи на туфлі або чоботі викликають лише питання, з якого року вони зберігаються в гардеробі своєї господині.

Гіпюр
«Гламурні» дівчата люблять виглядати «ceксі», а гіпюрові «кофтинки» – відмінний спосіб втілити це прагнення в життя (а особливо «ефектно» такі предмети одягу виглядають на корпоративах).

«Бойовий макіяж»
Темні тіні на всю повіку, стрілки до скронь, вії в стилі «павукові лапки» (а то і накладні), суворий контурuнг, олівець для губ на тон темніше помади і, власне, сама помада – а раптом принц замаячіє на горизонті ?! Треба бути при повному параді, інакше проскочить повз на своєму коні і навіть не помітить.

Джерело.