“А люди то навкруг з недобрими очима, мовчи краще доню”-сказала матір

Христину всі сусіди вважали найщасливішою в їхньому будинку. Вона мала все і красеня чоловіка і двох доньок та простору трьохкімнатну квартиру. Тай сама жінка не пропускала нагоди похвастатись сусідам про своє щасливе, безбідне життя.

Тільки мати Христини, чуючи, як її донька хвалить чоловіка, тяжко зітхала і говорила доньці: ” Ой доню, мовчала б ти побільше, адже щастя любить тишину, та й люди навкруг не всі з добрими очима. Боюсь щоб чогось поганого та й не трапилось”.

Та Христина не слухала мудру пораду матері і дальше продовжувала милі бесіди з сусідами та знайомими.

Час ішов і все було добре у сім`ї жінки, доходи чоловіка росли і він запропонував всім поїхати на відпочинок за кордон. От вони і відправились у подорож. Проте, за той час, поки чоловіка не було на роботі, його друг і співвласник фірми вирішив її привласнити собі, і так  сталося.

Сім`ї прийшлося продати свою велику, простору квартиру і переїхати жити до маленької оселі матері Христини. ” Я ж тебе доню просила, що не варто розказувати цілому світу про своє щастя, а ти мене не слухала, ось і маєш” – час від часу повторювала жінці її матір. Та Христина була впевнена що ці негаразди їхні не надовго, чоловік розумний і обов`язково щось придумає.

Та сталося те, на що жінка ніяк не могла очікувати і навіть подумати. Її коханий та розумний чоловік почав прикладатися до оковитої, і з кожним днем все більше і більше.

Христина довго терпіла вибрики чоловіка, та врешті решт не витримавши почала збирати речі і надумала піти з дітьми геть з дому, в якому їй уже стало нестерпно перебувати. Проте її мати вхопила жінку за руку і сказала їй, щоб вона так не чинила, ажде все ж таки це її рідний чоловік, з яким потрібно жити і підтримувати не тільки в багатстві і радості а й в часи відчаю і скрути.

Чоловік почувши, що дружина хоче покинути його самого і забрати дітей, кинувся її у ноги і благав так щиро що кине згубну звичку і у них все налагодиться в сім`ї.

Жінка з недовірою глянула на чоловіка, її серце почало невпинно стукати і вона зрозуміла що все ще кохає його, не зважаючи ні на що.

Фото спеціально для osoblyva.com