А от бабуся  завжди: Ой, та що ж то буде, ти як з тіткою говорила

Я купила собі класну квартиру. Тоді одразу про мене всі  дорогі родичі згадалаи, і  почали напрошуватись у гості. Та я грамотно їх відшила. Як чудово, що мама на моїй стороні завжди. Не думає про те, що скажуть люди. А от бабуся  завжди: Ой, та що ж то буде, ти як з тіткою говорила.

Подзвонила мені недавно бабусина двоюрідна сестра. Відразу,  запитує, чи залишу я в квартирі свої речі чи зможу я перші кілька місяців приходити і перевіряти, як Мирося живе. Слова вставити не давала хвилин тридцять, все про Віку, свою внучку тараторила.

– Люба, я з твоєю бабусею про все домовилися!

Вона як дізналася, що Мирося в університет поступила, так відразу про тебе сказала. Адже неправильно це, щоб Мирося вчилася, а донечка її без матері росла. Спасибі тобі, виручила, я навіть не очікувала.Це означало, що моя бабуся вирішила, що раз Мирося за розум взялася, вчитися вирішила, то їй терміново потрібно допомогти, за мій рахунок природно, адже у неї маленька дитина і важка ситуація

Коротше, вона придумала геніальний план: пересилити мене і мого чоловіка з нашої квартири в старенький батьківський дім, а в моїй квартирі поки Мирося поживе, їй потрібніше.Природно слухати все це я не стала. З бабусею відносини зіпсувалися. Причому вона на мене страшенно образилася, що я її перед людьми зганьбила, вона адже домовилася. Спілкуватися бабуся перестала зі мною і моєю матір’ю, адже це вона таку дочку викохала.

Фото спеціально для  osoblyva.com