fbpx

Aбсолютно несумісні знаки Зодіаку

Є і такі поєднання, які, з точки зору зірок, абсолютно несумісні.

1. Телець і Овен

Овни – зухвалі, пристрасні, незалежні, а Тельці – творчі, вірні і практичні. Овни думають, що відносини – це задоволення, а Тельці дуже бережуть ці самі відносини. Для Овна впертість Тельця може бути катастрофічною.

2. Стрілець і Телець

Стрільці дуже оптимістичні, позитивні і терплячі. Вони високо цінують поняття сім’ї. Однак Стрільцям швидко набридає діловий і практичний стиль Тельця – і це стає яблуком розбрату між партнерами.

3. Kозеріг і Близнюки.

Близнюкам подобаються веселощі, пригоди і спілкування з цікавими людьми. А Козероги – чесні, лояльні і амбітні. Однак два знака зодіаку абсолютно не сумісні, так як Козероги, будучи людьми прямими, іноді здатні і засмутити. Ще однією відмінністю є те, що Козероги звикли все планувати заздалегідь, а Близнюки залишають все на волю випадку.

4. Рак і Водолій

По своїй натурі, Раки – емоційні, турботливі й романтичні, а Водолії – творчі і знаючі люди. Водолії настільки прискіпливі, що запросто вкажуть Вам на Ваші помилки. Зате вони спокійно можуть витратити на себе купу грошей, в той час як Раки – дуже ощадливі.

5. Скорпіон і Лев

Леви – кокетливі, веселі і впевнені в собі. Скорпіони – творчі, дружні і веселі. Але знаки зодіаку не відповідають один одному, тому що завжди стоять на своєму, а Левам це не може подобатися. Обидва знаки – надмірно вперті, і це створює проблеми.

6. Діва і Стрілець

Діви – дбайливі, уважні і пристрасні. А Стрільцям просто наплювати на все це. Діви відчувають себе сильно ображеними, коли їх партнер-Стрілець вирішує зникнути на довгий час.

7. Терези і Діва

Терезів відрізняють безтурботність, спокій, спонтанність, спритність та товариськість. Терезам завжди хочеться в житті веселощів. А Діви сильно їх критикують за це. В цьому і полягає їх несумісність.

8. Овен і Скорпіон

Скорпіони – творчі, веселі і надійні люди. Вони всього лише шукають в стосунках ніжності і любові, а Овни, навпаки, іноді навіть схильні до насuльства. Двох знаків зодіаків відрізняє їх відношення до фінансів.

9. Діва і Риби

Риби схильні до любові, поваги та безкорисливості. Їм важко уживатися з Дівами. Риби дуже чутливі і мрійливі, а Діви – сильно недовірливі. Ця пара хороша для дружби, тому що між ними важко знайти яку-небудь іскорку.

Читайте також: В якому місяці народилася твоя жінка -таке і буде з нею життя!

Джерело.

You cannot copy content of this page