Альфонс і нapкoман: ЗМІ дізнались подробиці любовних походеньок чоловіка Ані Лорак

Бізнесмен Мурат Налчаджиоглу вже неодноразово зраджував своїй дружині – українській співачці Ані Лорак, але вона прагне не показувати на публіці цього. Про це розповіли близькі до сім’ї джерела.

З’ясувалося, що Налчаджиоглу до зустрічі з артисткою був звичайним службовцем готелю, а бізнес допомогла йому побудувати саме Ані Лорак. Завдяки їй у нього і з’явилися чотири ресторани.

Джерела стверджують, що чоловіка співачки вже не раз бачили в компанії дівчат модельної зовнішності і у них були явно не дружні стосунки. Також він ще й вживає заборонені препарати.

При цьому з киянкою Яною Бєляєвої Налчаджиоглу зустрічається вже досить давно. Він знімає їй в Києві квартиру, а вона за його гроші ще й встигла зробити кілька пластичних операцій.

Читайте таакож: Чоловіка Ані Лорак спіймали на зраді (відео)

Сама ж Ані Лорак нібито в курсі пригод чоловіка, проте намагається не показувати, щоб зберегти сім’ю заради дочки. Кажуть, що іноді Налчаджиоглу не відповідає на її дзвінки і відмовляється спілкуватися з дитиною.

Як повідомли в ЗМІ раніше, чоловік співачки Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу був помічений в київському караоке-клубі в компанії української тусовщиці Яни Бєляєвої.

Джерело.