Андрій спочатку допоміг їй винайняти квартиру неподалік від офісу, а потім став заходити на гостину. Тільки ця гостина зруйнувала його сім’ю

Коли Ользі виповнилося 45 років, від неї пішов чоловік. Просто так, зібрав речі й пішов. Ольга докоряла себе, згадувала всілякі моменти, де могла б припуститися помилки, але так і не змогла нічого пригадати.

Ольга була дуже охайною й старанною. Вона завжди справлялася з хатньою роботою, гарно готувала та слідкувала за своєю зовнішністю. Вона тричі на тиждень ходила у тренажерну залу, тому була стрункою.

Її чоловік Андрій мав невеличку фірму, яка динамічно розвивалася. Тому Ольга могла дозволити собі не працювати. Андрій хотів, щоб вона розвивалась і досягла успіху в якійсь діяльності, тому наполягав, щоб вона займалася ще чимось, крім дому. Ольга мала диплом стоматолога, але за спеціальністю так і не працювала. Весь свій вільний час вона присвятила на виховання дочки, а потім сидіти вдома якось увійшло у звичку.

Загалом вони гарно жили з Андрієм. Допомагали, розуміли й цінували одне одного. Але одного разу щось пішло не так.

На роботу у фірму влаштувалася Марина – дівчина із провінції, але дуже здібний маркетолог. Своєю поведінкою й зовнішністю вона нагадувала Ольгу в молодості. Тому Андрій повівся. Він побачив у ній бажання працювати й розвиватися, саме те, чого так чекав від своєї дружини. Але роками не міг дочекатися.

Андрій спочатку допоміг їй винайняти неподалік від офісу квартиру, а потім став заходити на гостину. Тільки ця гостина зруйнувала його сім’ю.

Попри те, що Андрій формально ще був у шлюбі, він переїхав до Марини й для нього почалася нова сторінка життя. Але тривала вона не довго. Чим далі, тим більше Ольга вимагала від Андрія: то гроші на нову сукню, то часті подорожі на курорт, то походи до ресторанів. Андрію швидко набрид цей спосіб життя і він не раз пожалкував, що залишив сім’ю.

Щоб повернутися до дружини, він почав більше часу проводити з донькою. Саме від неї він дізнався, що дружина влаштувалася у зоомагазин, а у вільний час займається собаками, яких розводить її роботодавець. Ще донька розповіла про те, що у них з’явився кіт.

Тільки тепер Андрій зрозумів, скільки б часу він не проводив з донькою, дороги назад йому вже немає. Принаймні через те, що у нього алергія на котів, а дружина з донькою все життя мріяли про якусь тваринку. Він зрозумів, що дружина весь цей час не могла займатися улюбленою справою, адже кохала його.

Андрій шкодував про свій вчинок, але зробити вже нічого не міг. Попри те, що він офіційно був у шлюбі, він знав, що дружина його назад не прийме.