Астрологи назвали найбільш вредних дружин за знаком Зодіаку

Справжня мудрість говорить, що кожна жінка – загадка. Це правда, але вкрай часто після шлюбу жінка відкривається з іншого боку. Завжди знайдуться фатальні жінки, які знають собі ціну і вміють вигідно використовувати свої найкращі риси, щоб бути щасливою.

Визначити їх можна по знаку Зодіаку. Тому для успішних відносин найкраще заздалегідь до них підготуватися. Почати потрібно з вивчення своєї потенційної супутниці. Попереджений значить озброєний. Джерело

1 місце – жінка-Лев

Найшкідливіша жінка за версією астрологів – це жінка-Левиця. Вона царственна, зарозуміла і весь час чогось чекає. Вимагати відкрито вона не стане, але експерти радять бути готовими до емоційних відносин. Така жінка чекає від чоловіка багато уваги, і не зайвим буде навчитися читати її думки.

Вона щиро думає, що чоловік повинен розуміти по її погляду, що їй потрібно. На щастя, астрологи знають, що потрібно Левиці – багато уваги, турботи, захоплення, подарунків і компліментів. Якщо зможете їй це дати, тоді вона змінить гнів на милість.

2 місце – жінка-Скорпіон

З жінкою-Скорпіоном жити – сильно її любити. Але навіть в цьому випадку вона буде переводити партнера докорами, саркастичним ставленням і хвилеподібним настроєм. З нею одночасно добре і нестерпно. Всьому виною її гострий розум, який харчується роздратуванням з приводу.

Додамо підступності, ревнощів, холодності, примх, уразливості, причіпок і на виході отримаємо «вибyховий» коктейль. Наша добра порада – будьте з нею лагідніше. Завжди. Це може так її здивувати, що вона зміниться на краще.

Читайте також: День буде важким і може принести неприємну звістку: гороскоп на 13 серпня

3 місце – жінка-Рак

Отримати в дружини жінку-Рака – той ще подарунок. Це дуже турботлива, романтична, мрійлива, чуттєва дівчина, яка так сильно сфокусована на об’єкті своїх почуттів, що не дасть йому спокою. Від любові її може переклинити, причому не в кращу сторону. І тільки спробуйте їй на це натякнути: вона образиться, закриється в собі і буде думати, як вам, такому безсердечному, відплатити.

І придумає. Так що якщо не хочете жити в страху, любіть жінку-Рака щосили, навіть якщо сил ніяких немає. З іншого боку, вона дуже дорожить сім’єю, відмінна господиня, чудова мати і дружина.