fbpx
Гороскоп

Астрологи назвали найбільш істеричний знак Зодіаку

Знак Зодіаку впливає не тільки на долю людини, але і на його характер. Серед представників зодіакального кола є ті, хто більше за інших схильний до помсти, скандалів та істерик. З такими людьми потрібно бути вкрай уважними.

Крім достоїнств характеру, у кожного представника зодіакального кола є і свої слабкості. Сьогодні ми розповімо вам про найскандальніші та епатажні знаки Зодіаку. Зрозуміло, негативні риси в тій чи іншій мірі притаманні кожному сузір’ю, адже в астрології не буває повністю поганих знаків, так само як і абсолютно хороших.

12 місце – Водолій
Водолії – справжні інопланетяни, які взагалі не пристосовані до земного життя. Послухавши їх розповіді, можна подумати, що вони тільки сьогодні прилетіли з небес. Всім відомо, що Водолії ненавидять працювати, виконувати обіцянки і приймати відповідальні рішення.

Тому скандалити і закочувати істерики вони люблять рівно так само, як і нести відповідальність. Їм не можна довіряти, бо їх слова і гроша ламаного не варті. Вони вважають за краще легковажно базікати, нестримно веселитися і уникати серйозних тем.

11 місце – Терези
У представників знака Терезів взагалі відсутній інстинкт самозбереження. Їм вкрай незручно образити людину або відстояти свої інтереси. У житті ними часто маніпулюють, тому що Терези не здатні плести інтриги. Замість імпульсивних вчинків вони вважають за краще стару добру гармонію, тому чекати від них грандіозного скандалу не має сенсу. Вони обожнюють видавати з себе миротворців і дипломатів, хоча подумки готові всіх знищити.

10 місце – Близнюки
Близнюки – великі діти, які проти того, щоб дорослішати і ставитися до цього світу серйозно. Вони залишаються дітьми на все життя. Це невгамовні базіки і погані порадники, готові годинами обговорювати кого завгодно з ким завгодно. Близнюків навіть не бентежить, що їх ніхто не слухає, головне – процес нескінченного обміну інформацією.

Вони не люблять напружуватися, тому така серйозна робота, як закочування істерик – це не для них. Близнюкам потрібно лише одне – щохвилини перебувати в святковій атмосфері.

9 місце – Лев
Леви дуже скандальні за своєю природою, але випускають кігті лише тоді, коли зачіпають їх его. У них рази в три завищена самооцінка, а їх королівські замашки здатні звести з розуму кого завгодно. Разом з тим Левів люблять і шанують, тому скандалять Леви не більше, ніж один раз за рік. Якщо до представників цього сузір’я постійно прикуті захоплені погляди, то вони занурюються в солодку млість гармонії і любові до всього живого.

8 місце – Телець
Тельці – це дріб’язкові зануди. Вони дуже люблять гроші, тому причиною конфліктів часто стає бажання близьких людей запустити руку в сімейних бюджет. Представники сузір’я Тельця корчать з себе відвертих мучеників, які готові зробити все можливе заради щастя і процвітання сім’ї.

У гнiві Тельці вселяють стpaх, тому не потрібно зайвий раз виводити їх з себе. Ці товариші здатні стати справжніми деспотами і зpyйнувати життя близьких людей, але тільки в екстрених випадках.

7 місце – Стрілець
Оптимістичність Стрільців межує з ідioтизмом. Вони все життя радіють і веселяться без особливих на те причин, ніж докучають оточуючим. У головах Стрільців з народження гніздиться купа абсурдних ідей, які вони невтомно намагаються втілити в життя. Від представників цього знака Зодіаку відверто втомлюєшся.

У суспільному житті вони можуть доставити стільки проблем, що світ почне благати Господа, щоб той подарував йому хоч хвилину спокою. Але закочувати сцени і ламати комедію Стрільці не люблять: їм до душі веселитися, базікати і радіти життю.

6 місце – Овен
Овни агpeсивні, але примітивні. Вони вимагатимуть, кричати і лаятися, поки запал не вичерпається, а потім підуть на таран, аби досягти свого. Овни дуже мстиві і жорстокі по відношенню до тих, хто їх розчарував. До життя відносяться безвідповідально і готові пропалити його на даремні заняття і розваги.

А всім, хто з цим не згоден, Овни влаштують «райське життя»: будуть доводити, відстоювати і вичитувати з піною у роті, тому що ніхто не може вказувати Овну, як йому жити. В іншому представники цього знака нешкідливі, люблять прибрехати, похвалитися і пожартувати.

5 місце – Скорпіон
Скорпіони до усіх звертаються однаково – злорадно і безжально. Так що, якщо ви хочете з кимось повраждовать, заведіть собі Скорпіона. В один прекрасний день представники цього сузір’я зроблять вам якусь капость, аби потішити своє самолюбство.

Заради досягнення мети Скорпіони готові пожepтвувати всім, навіть своїм коханим чоловіком. Ці скандальні особистості вкрай зарозумілі, але можуть бути душками, якщо їм від вас щось потрібно. Скорпіони обожнюють заподіювати біль і спостерігати за тим, як стpaждають. Іноді з тією ж метою вони роблять боляче самі собі.

4 місце – Риби
Риби – це природжені маніпулятори і брехуни. Вони люблять брехати настільки, що найчастіше самі плутаються у своїх свідченнях, але весь час намагаються захистити своє чесне ім’я. Обожнюють драматизувати, закочувати істерики, плести інтриги і розводити плітки, причому відразу ж відкидають від себе всі підозри.

Їм не можна розповідати щось особисте і довіряти секрети – вони неодмінно зроблять цьому розголос. Рибки дуже цікаві і люблять чужі секрети. У розмові неодмінно блиснуть своєю ерудицією, щоб дати недосвідченим людям парочку хороших порад. Не дотягли до трійки лідерів лише тому, що дуже боязкуваті і завжди самоусуваються у вирішальний момент.

3 місце – Рак
Раки – це гнані невдахи і сварливі ретрогради, які більшу частину життя ворушать свої образи на все людство. Замість панцира тягають на собі тягар накопичених образ. Виступають призвідниками в кожній суперечці і отримують від цього райську насолоду.

За життя дуже боязкі, але можуть завдати удару першими або дати здачі, правда, тільки через страх. Представники цього сузір’я можуть дуже довго прикидатися щасливими і вольовими людьми, але насправді вони просто слабкі і вразливі істоти, які відчайдушно потребують любові.

Читайте також: 5 найрозумніших жінок по знаку Зодіаку

2 місце – Діва
Діви заслужено отримують срібну медаль і звання одного з найбільш істеричних знаків Зодіаку, тому що вони сварливі песимісти, мета яких – допікати і переводити всіх навколо по дрібницях. Ці товариші дорікають з приводу і без, так що спілкування з ним перетворюється на суцільний шквал претензій, критики і докорів.

Вони можуть вивести з рівноваги кого завгодно, навіть саму миролюбну людину. Діви – це досвідчені майстри інтриг, скандалів і пліток, тому з ними краще не сваритися. Помста цього знака найcтpaшніше на світі, адже розлючені Діви обачливо будуть мучити своїх воpoгів, поки ті не почнуть благати про пощаду.

1 місце – Козеріг
Козероги – справжні дecпоти. Їм просто не дано мирно уживатися з людьми. Їх тяга до слави і домінування над оточуючими робить їх справді холодними і жopcтокими. Ці особистості задирають всіх, вимагаючи бездоганності. Козероги не вміють сміятися над собою, тому будь-який жарт для них – причина для вибyxу.

Представники цього знака не блищать ерудицією, але щиро вважають всіх людей дурними і недалекоглядними. Це, мабуть, єдиний випадок, коли в одному знаку зійшлися і манія величі, і занижена самооцінка.

Джерело.

You cannot copy content of this page