Астрологи назвали три знаки Зодіаку, представники яких найбільші зрадники

Овен

Овен спочатку зраджує в думках, а вже після – в ліжку. Він довго порівнює свого партнера з новим захопленням, і якщо порівняння виграє потенційний коханець (коханка), то зрада неминуча. В основному Овном керує цікавість, бажання пізнати нові грані і незвичайні емоції. Невтомна жага пригод підштовхує його піддатися спокусі.

Близнюки

Близнюки зраджують дуже часто. Представники цього сузір’я ставляться до зради як до приємного проведення часу в компанії хорошої людини. Близнюки майстерно знаходять час на нові знайомства, примудряються зрадити на вечірці або в сусідній кімнаті, поки партнер спить. Ну а якщо зловити Близнюка на «гарячому», то він обов’язково обставить все на свою користь.

Читайте також: Гороскоп на 25 лютого для кожного зі знаків Зодіаку: зірки обіцяють світлий і приємний день

Стрілець

Стрілець ставиться до зради як до кумедної гри і, не задумуючись про наслідки і почуття партнера, фліртує з усіма, з ким це можливо. Стрілець і відданість – речі несумісні. Він любить все, що дає йому можливість виплеснути негатив, розважитися й отримати задоволення. Але на постійні «ліві» зв’язки Стрілець не піде: йому вистачає претензій і докорів у стосунках.