Астрологи назвали знаки Зодіаку, які розбагатіють у березні

Відомий астролог Павло Глоба розповів, хто із знаків Зодіаку розбагатіє вже у березні 2020 року. Таких везунчиків чотири.

Леви

На Левів прибутки зваляться зовсім несподівано. За словами астролога, це може бути велика удача в лотереї, несподіваний спадок, раптові дивіденди від давно забутої справи. Везіння просто накриє Левів, але в той же час, не варто забувати приказку про лежачий камінь і не сидіти склавши руки, адже фортуна може прийти і завдяки нинішньому бізнес-проекту, а на щасливий лотерейний квиток теж необхідно витратити гроші.

Терези

Терези зможуть у березні показати, що назва у знака Зодіаку дуже вдала – рахувати гроші можна буде досхочу, якщо тільки виважено підійти до власних сил і не розтрачуватися через дрібниці. Павло Глоба радить не намагатися робити сотню справ одночасно, а реалізовувати задуми в міру виконання. До речі, в цьому випадку фінансовий і любовний гороскопи для Терезів вказують на підвищену імовірність досягнення піку везіння, і, можливо, на тлі радості від багатства можуть перейти на більш високий рівень й романтичні стосунки.

Тельці

У Тельців, особливо у другій половині березня, будуть не рідко виникати спокуси форсувати робочі проекти, що може зіграти в мінус для кар’єри. Астролог нрадить представникам цього знаку Зодіаку не поспішати, стримувати емоції й більш раціонально підходити до вирішення нагальних проблем та питань.. Так, кінець березня за прогнозами може принести вам суттєве поповнення бюджету.

Читайте також: 6 березня – день зриву планів і ще 4 найбільш небезпечних днів у березні: не плануйте серйозних справ на цей час

Скорпіони

Скорпіони у березні мають високі шанси отримати багатство за рахунок конвертації посидючості і працьовитості в дзвінку монету. Маючи чітку мету, представники цього знака Зодіаку повинні повністю на ній сфокусуватися і не відволікатися на сторонні проекти. Втім, астролог рекомендує також бути відкритим до вимушених змін – за необхідності змінити роботу не варто лякатися – це новий майданчик для вашої зайнятості здатен стати сходинкою вгору кар’єрними сходами.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням