Астрологи визначили найкращих коханців за знаком Зодіаку

Близькість дуже важлива складова життя людини. І навіть, якщо ваш коханий добрий, щедрий і від вас без розуму, але в ліжку ваші темпераменти не збігаються, вибудувати щасливе сімейне життя буде непросто.

Хоча є і хороша новина. Ceксyaльні навички, як і будь-які інші вміння можна вдосконалювати. Як то кажуть, було б бажання. Як стверджують астрологи, певним знакам Зодіаку ця наука дається куди простіше, ніж усім іншим, так як талант до iнтuмного мистецтва закладений у них від природи.

Отже, у яких знаків Зодіаку найбільші шанси стати гуру-ceксу і в чому саме їх «фішка»?

Телець

Дивлячись на повільного і грунтовного Тельця, буває не просто запідозрити в ньому латиноамериканський темперамент. І тим не менше, Телець прекрасний ceксyaльний партнер. По-перше, ви можете бути впевнені, що ceкс не буде швидким, Телець до всього ставиться грунтовно і до iнтuмної близькості в тому числі. Все буде за правилами: романтична вечеря, тривала прелюдія, довга близькість і не нагальні розмови по душам після.

По-друге, Телець не проти експериментів в ліжку, любить вчитися чомусь новому і поважає бажання партнера. Залишається додати, що головним афродизіаком для Тельця є любов, і ceкс без цієї складової стає для нього безглуздим механічним процесом.

Лев

Чесно скажемо, Леви мають досить помірний ceксyaльний апетит. Але при цьому, як і у всіх своїх починаннях, повинні бути на висоті і не розчарувати партнера. Вони люблять життя у всіх його проявах: добре одягатися, смачно поїсти і зайнятися якісним ceкcом. Тому весь час намагаються удосконалювати свою майстерність. Вони не стануть наполягати на тому, що є неприйнятним для вас в ліжку і кожен раз будуть намагатися вас здивувати.

Читайте також: Названо найзрадливіший знак Зодіаку

Скорпіон

Вважаються найceксyaльнішим знаком у всьому Зодіаку. І не даремно. Вишукані коханці, у яких завжди в арсеналі припасено щось таке. Вони неймовірно чуттєві і просто обожнюють всілякі експерименти.

Хоча потрібно зазначити, що найбільше задоволення їм приносить залізти партнеру в голову, розібратися в його психології і посмикати за ниточки, щоб подивитися що з цього вийде. Тому метою їх ceксyaльних експериментів є не стільки бажання доставити або отримати фізичне задоволення, скільки поспостерігати за психологічною реакцією партнера, визначити межі дозволеного.

Ceкс з ними дійсно може бути самою яскравою і незабутньою пригодою у вашому житті. Але не варто дозволяти Скорпіону пов’язувати себе, якщо ви не впевнені, що зможете самі розв’язатися.

Водолій

Головна якість Водоліїв неймовірна допитливість. Вони хочуть спробувати все. Якщо ви запропонуєте їм зіграти в рольову гру або спробувати іграшку з ceкс-шопу, відреагують на це з ентузіазмом. До ceксyaльного партнера ставляться з вдячністю за доставлене задоволення і розчарувати їх в ceксі не так-то просто. Незважаючи на свою любов до різноманітності та мінливості, часто бувають вірними. Так як для якісного ceксу їм важливий глибокий психоемоційний контакт.

Джерело.