Астропрогноз на березень 2020 року: зірки визначили головних невдах і переможців місяця

Весна – яскравий і позитивний час, в який астрологи радять не збирати в собі негативні емоції, образи.

Овен

Фінансова сторона життя для Овнів стане основною в березні. Почати весну краще з бажанням досягти успіху в роботі і справах. Астрологи радять здійснювати всі найважливіші покупки саме в березні, поки зірки і планети знаходяться в сприятливому положенні. Джерело

У сімейних справах краще не перекладати відповідальність на чужі плечі. Необхідно братися за все, що так чи інакше пов’язане з прямими обов’язками, не забуваючи надавати підтримку близьким. До негараздів бажано ставитися філософськи, тому що вони будуть з’являтися без особливої ​​причини час від часу. Це ідеальний час для роботи, але не для відпочинку.

Телець

Астрологи відзначають, що березень стане для Тельців часом нових можливостей і розвитку нових талантів. Кращого часу для виконання бажань просто не придумати. Також корисно буде звертатися за допомогою до оточуючих людей, не обминати стороною поради близьких.

Прийшов час з головою зануритися в справи і роботу, але в першій половині березня бажано розбавляти звичайні і сірі трудові будні побаченнями, новими знайомствами, фліртом, купівлею нового одягу. Особливо позитивним буде період для креативних Тельців, які вміють приймати важливі рішення за мінімальні терміни і не бояться відповідальності.

Близнюки

Близнюкам в середині місяця доведеться часто захищатись від злих людей, щоб не заражатися їх негативом і негативними емоціями. Астрологи радять ніяк не реагувати на провокації з боку ворогів і недоброзичливців. Навпаки, краще йти на примирення з людьми, не боячись просити вибачення і дарувати його оточуючим.

Завдяки доброті, відвертості і об’єктивності Близнюки зможуть виявляти потужний вплив на оточуючих, знаходити друзів. Їх харизма і чарівність допоможуть їм стати прикладом для наслідування, завоювати чужу повагу без особливих витрат часу і сил. В кінці березня можливі зустрічі з дилемами на життєвому шляху. Важливі рішення краще приймати без уповільнення і страху.

Рак

Для Раків початок весни стане відмінним часом для фінансового зростання і особистісного розвитку. Людям цього Знака слід остерігатися звичок, що призводять до бідності. Є ймовірність того, що якщо з ними не боротися, вони зіграють свою негативну роль вже в березні. У відносинах з колегами, клієнтами та партнерами по бізнесу бажано зберігати незворушність і не переживати через дрібниці.

У любові важливо уникати надмірностей. Одиноким Ракам астрологи радять не кидати всі сили на пошуки другої половинки, а сфокусуватися на розвагах і отриманні задоволення від життя. Зайва напористість не допоможе також і тим, хто вже перебуває у відносинах. Тут мова піде про відстоювання своєї думки в суперечках і конфліктних ситуаціях. Можливо, прийшов час погодитися з думкою коханої людини.

Лев

У березні Левам бажано не братися за все відразу. Зірки і планети опиняться в невеликому дисонансі в першій половині місяця, тому астрологи радять ретельніше планувати справи. Варто бути також більш чуйними по відношенню до родичів, друзів і другої половинки. Будь-яке добро, вчинене в березні, повернеться до Левів у подвійному розмірі в доступному для огляду майбутньому.

У любові бажано не впадати в крайності. Якщо друга половинка зробить щось неналежне, краще не відвертатися від людини, а дати шанс все пояснити. Березень – час дипломатичних, чуйних і мудрих Левів, адже людям з саме таким характером буде везти найбільше.

Діва

Найголовніше в березні – створити в будинку сприятливу обстановку і енергетику. У сприятливій атмосфері буде простіше працювати, відпочивати, набиратися нових сил перед трудовими буднями. В цілому березень для Дів стане рядовим місяцем зі злетами і падіннями, роботою і відпочинком, спілкуванням і самотністю.

Позитивні хвилі будуть змінюватися негативними, а насичені подіями дні перемежовуватися з сірими і передбачуваними. З усього цього можна витягти свою особливу вигоду, в чому і буде полягати завдання Дів. Головне – не давати вороху поганих думок розростатися, заражаючи негативом оточуючих. Це може відлякати близьких людей і позбавити їх бажання допомагати Дівам.

Терези

У березні Терезам доведеться трохи частіше приймати важливі рішення. Це стосується всіх сфер життя, починаючи з фінансової та закінчуючи любовною. Також представникам цього Знака доведеться адаптуватися до змін, які не завжди будуть приємними. Астрологи радять тимчасово призупинити покупки, а також не ризикувати в бізнесі і на роботі, не заводити розмову з начальством на тему зарплати.

Час перестати мріяти про любов, перейшовши в наступ. Можна закинути вудку в нових стосунках, зробивши перший крок, або ж спробувати безпосередньо заявити про свої почуття. Традиційно вважається, що останній варіант працює вкрай рідко, але в березні варто його випробувати.

Скорпіон

Скорпіонам варто проявити стриманість по відношенню до оточуючих людей. Це стосується не тільки родичів, коханої людини і друзів з колегами, а й простих перехожих. Не варто переживати через те, що вам наступили на ногу або влізли перед вами в чергу. Якщо кожному такому інциденту надавати значення, то в березні не вистачить ніяких нервів.

Цілком можливо, що життя поверне в нове русло, яке дозволить Скорпіонам вибитися в лідери, стати тими, ким вони давно мріяли. Розслаблятися не можна, адже на зміну нової мрії повинна прийти інша, більш амбітна.

Стрілець

Стрільці можуть зустріти весну тривожними думками та переживаннями, але ця хвиля негативу швидко пройде, давши представникам цього Знака більше можливостей, починаючи з 10 березня і до самого кінця місяця. Ближче до кінця березня цим людям варто бути втягнутими у все, що відбувається навколо них, не пропускаючи нічого важливого повз очей і вух.

У березні буде шанс зустріти кохання всього свого життя, знайти нову і більш високооплачувану роботу, цікаве хобі. Бездіяльність і лінь можуть зробити з Стрільців аутсайдерів. Також варто стежити за своєю енергетикою. Якщо відбудуться якісь неприємності, не варто переживати, адже в найближчому майбутньому можна буде повернутися на сцену сильніше.

Козеріг

У самому кінці березня на Козерогів може напасти хвиля невдач. З 20 числа варто проявляти більше обережності в любові, тому що навіть невеликі розлади можуть побудувати між Козерогами і їх другою половинкою непереборну стіну. Краще не критикувати коханої людини.

Протягом першого місяця весни астрологи радять Козерогам займатися самоаналізом. Весь місяць пройде під девізом «працюй, живи, люби». Зірки і планети хочуть, щоб Козероги не забували про справи, але і не ставилися до решти сфер життя як до другорядних. У нескінченній низці поділи турбот потрібно знаходити час на релаксацію.

Читайте також: Відомий астролог розповів, чим буде особливий березень для кожного зі знаків Зодіаку

Водолій

Водолії – дуже амбітні люди, які в березні зможуть поставити перед собою нові цілі. В любовній сфері їм допоможе своєчасне позбавлення від негативу. Ефективні вправи допоможуть досягти внутрішньої гармонії і стати привабливішими для протилежної статі. Навіть на роботі і в бізнесі оптимістичним Водоліям буде більше удачі.

Відмінним навиком буде вміння співпереживати. Березень – час, коли більшість людей зациклено на собі, тому контраст із загальними тенденціями в поведінці позитивно позначиться на всіх сферах життя. Приблизно до 5 березня астрологи радять Водоліям не чинити необачно, не ризикувати і не робити дорогих покупок. Краще зосередитися на простий і монотонної роботи.

Риби

У Риб починається час, коли головним ворогом удачі є банальне боягузтво. Якщо Всесвіт відкриє перед цими людьми нові можливості, а вони ними не скористаються, це може привести до їх безповоротної втрати. В середині місяця корисними стануть духовні пошуки і творча робота. Мантра багатства і процвітання допоможе налаштувати розум на успіх.

В любовній сфері Рибам буде супроводжувати успіх протягом усього місяця. Особливо це стосується тих, хто поки ще самотній. Не варто боятися любовних зізнань, якщо вони від чистого серця. Вони допоможуть заощадити багато сил і часу. Всім, хто вже в стосунках, можна спробувати перевести відносини на новий рівень.