Батько Михайла приїхав до України та відвідав Надію у гуртожитку. Батько був полковник, суворий дядько 50 років. Коли зайшов до кімнати, то попросив всіх вийти. Коли сусідки покинули кімнату, упав перед Надею на коліна

Ця історія сталася 50 років тому на Заході України. 25-річна Надія закінчила музичне училище і стала вчителювати, навчати дітей грати на фортепіано. Але після кількох років педагогічної діяльності вирішила покинути школу та здійснити свою мрію – вчитися у консерваторії. Джерело

Надія без проблем вступила на перший курс. А на третьому з нею сталося неймовірне – вона закохалася. У свої 28 дівчина була незаміжня, хоча у всіх виникало резонне питання – як так сталося? Запальна брюнетка з ідеальною фігурою, довгі ноги, гарна врода, яка сидить в дівках. Але все змінилося, коли Надія зустріла не менш запального грузина Михайла. Його занесла на Західну Україну служба у війську.

Кохання між українкою і грузином закрутилося дуже швидко. Надія та Михайло вже через кілька місяців після знайомства почали роздумувати про весілля. Надя сказала батькам. Ті були не у захваті, що зять буде іншої національності, але прийняли вибір доньки.

А от родина Михайла була іншої думки. Батько Михайла приїхав до України та відвідав Надію у гуртожитку. Батько був полковник, суворий дядько 50 років. Коли зайшов до кімнати, то попросив всіх вийти. Коли сусідки покинули кімнату, упав перед Надею на коліна. Зі сльозами на очах просив, щоб жінка покинула Михайла, бо вони вже засватали його за грузинку. Взагалі вони хочуть, щоб їх син пов’язав своє життя з грузинкою.

Читайте також: – Ви знаєте, що у вашої дружини є інша сім’я і дочка? – Почув я у телефоні і не міг повірити, що дружина здатна на таке. Коли вона прийшла від косметолога, я дізнався правду, до якої не був готовий

Надія ухвалила непросте рішення – вона покинула Михайла. З болем у серці їй вдалося збрехати і сказати чоловіку, що вона його розлюбила.

Через кілька років Надія вийшла заміж за прекрасного чоловіка. Прожила з ним хороше життя, наpодила троє дітей. Але завжди пам’ятала свого грузина Михайла і до скoну вважала його єдиним коханням життя.

Фото ілюстративне, з вільних джерел