Батько прийшов до школи у мокрих штанях і став прикладом для наслідування у всьому світі

Бeн Cовардс зі штату Юта є зразковим сім’янином і турботливим батьком. Одного разу у Бена задзвонив телефон. Чоловік побачив номер на екрані і відразу зрозумів, що йому телефонують зі школи. Його 6-річна дочка Валері потребувала допомоги батька.

Як виявилося, під час занять в школі Валері пoмoчилася. Цей інцидент змусив її дуже соромитися, вона плакала і кликала батьків.

Ця історія сталася ще рік тому, але зараз почала набирати новий виток популярності в соціальних мережах. Вона показує людям, наскільки дітям важлива і потрібна саме підтримка батьків, а не покарання і засудження.

Коли цей непередбачуваний інцидент трапився з 6-річною Валері, Бен зрозумів, що йому в будь-який спосіб потрібно було заспокоїти і підбадьорити донечку. Він добре знав, що вона почувалася незручно, і їй було соромно через цей випадок в школі, тому придумав хитрий спосіб переключити увагу від інциденту на себе.

Але він зовсім не знав, що його розумне рішення приверне увагу людей зі всього світу.

Бен сів в машину і поїхав в школу, щоб забрати Валері. Однак, перед цим він побризкав водою свої штани.

«Чесно кажучи, я знав, що вона відчувала сором і приниження, тому я подумав, що, якщо я зможу розсмішити її, все буде в порядку», – розповів Бен в одному з інтерв’ю.

Бен припаркувався біля школи і відправився в учительську, де на нього вже чекала дочка. Коли він увійшов до кабінету, його перші слова збентежили Валері. Він попросив її позичити йому шкільний рюкзак, щоб дещо прикрити.

6-річна дівчинка дуже здивувалася, почувши прохання свого батька. «Що ж йому потрібно було прикрити?», – подумала вона.

Як виявилося, у нього теж було що заховати від очей перехожих. Вона опустила погляд і побачила, що штани її батька теж були мокрими.

Читайте також: У новій хаті її мучили кoшмаpи, а на сьомому місяці у неї передчасно відійшли води. Не виносила Марійка ні друге, ні третє немовля

Бен згадує, що Валері відразу відчула себе більш комфортно, коли побачила, що її батько теж «підмочив свою репутацію». Батько з донькою впевнено вийшли зі школи, посміхаючись всім, кого вони зустрічали по дорозі до машини.

Більш того, це був не перший випадок, коли Бен став «батьком року» за версією своєї сім’ї. Кілька років тому старша дочка Бена, Люсінда, навернулася з скейта, заробивши величезний cиняк, а тато намалював собі такий же, щоб їй було легше і веселіше відновлюватися після тpaвми.

«Він намалював собі такий же синяк під оком, який був у мене», – розповіла Люсінда в одному з інтерв’ю.

У світі точно має бути побільше таких батьків, як Бен! Якщо ви згодні, будь ласка, поділіться цією історією з рідними і друзями на Facebook – цим ми продемонструємо свою повагу до цього чудового батька!