Бажання загадувати заборонено! Астролог попередив про складну новорічну ніч 2018

Ніч з 31 грудня на 1 січня буде вкрай несприятливою для загадування бажань.

Про це “Обозревателю” розповів астролог Влад Росс.

“Рік почнеться порожнім Місяцем – Новий рік буде відбуватися на Місяці без курсу”, – повідомив він. “Місяць буде робити аспект до Урану – планети, яка все перевертає. Людина загадає щось одне, а Уран переверне з точністю до навпаки”, – пояснив астролог.

Крім того, оскільки в новорічну ніч буде повний місяць, люди, особливо в стані cп’янiння, будуть схильні до “скaндалів, дебoшів і рoзборок”, – додав Влад Росс.

“Можна організовувати пишну зустріч Нового року, але занадто багато від цієї ночі чекати не слід”, – попередив він.

Зокрема, астролог не порекомендував загадувати бажання, оскільки все загадане напевно не збудеться. Навпаки – він порадив бажати того, що не повинно збутися.

“Крім того, в новорічну ніч Місяць буде робити негативний аспект до Сатурну, символу самотності, тому, навіть перебуваючи в компанії, багато хто може відчувати себе самотньо”, – попередив астролог. Таким чином, “занадто веселого новорічного настрою може не бути через те, що зірки не дають оптимізму”, – зауважив він.

Виходячи з цього астролог запропонував зустріти Новий рік “або в компанії найближчих людей, або наодинці з собою”.

Читайте також: Молитва про благословіння в перший день Нового року

Проте, “на Новий рік сприятливо робити подарунки коханим, особливо ювелірних прикрас, тому що Венера буде перебувати у Сонці”, – сказав Влад Росс.

Він також додав, що, як на контрасті, рік Собаки почнеться в ніч на 16 лютого в “виключно сприятливий, благословенний день”.