fbpx
Молитва

Молитва про благословіння в перший день Нового року

Новий рік – особливе свято. І ще один чудовий привід, проводячи старий рік і зустрічаючи новий, читати новорічну молитву, звернутися до Господа з проханням про успіхи і благополуччя в прийдешньому році.

Молитва в перший день Нового року

Господи Боже, всіх видимих ​​і невидимих ​​істот Творець і Творець, що створив часи і літа, Сам благослови початок цього дня і Новий Рік, який ми вважаємо від втілення Твого для нашого спасіння.

Дозволь нам провести цей рік і багато по ньому в мирі та злагоді з ближніми нашими; зміцни і розповсюдь Святу Вселенську Церкву, яку Ти Сам заснував в Єрусалимі, і рятівною жeртвoю святого Тiла і пречистої Крoвi освятив.

Читайте також: Молитва-подяка Богу за прожитий рік і отримані ласки

Країну нашу піднеси, збережи і прослав; довголіття, здоров’я, достатку плодів земних і благородство повітря дай нам; мене, грішного раба Твого, всіх родичів і ближніх моїх та всіх благовірних християн, як істинний наш верховний Пастир, боронь, захисти і на шляху порятунку утверди, щоб ми, йдучи ним після довготривалого і благополучного життя в світі цьому, досягли Царства Твого Небесного і удостоїлися вічного блаженства зі святими Твоїми.
Амінь.

Джерело.

You cannot copy content of this page