fbpx

Благодатна молитва про силу, яка здатна змінити життя. Моліться і отримуйте дари Бога щодня

Добро – сильніше зла, любов – сильніша ненависті, життя – сильніше смерті.

Господь явив ту славу, той світ, те торжество, до якого покликана людина. Божественне світло, що пронизує весь світ. Божественне світло, що перетворює людину. Божественне світло, в якому все набуває свій останній і вічний сенс.

Крізь темряву і зло, крізь сірість і буденність світу, як промінь крізь хмари, – сяє це Світло. Його знає душа, ним тішиться серце, ним постійно підтримується перетворюється наше життя.
молитва

“Господь, дякую Тобі за цей день. Він був наповнений важливими уроками і відкриттями. Я усвідомив, що Ти створив мене унікальною, сильною, своєрідною і вільною особистістю, створив мене і мій світ з любов’ю і турботою.

Ти покликав мене до життя в радості і любові, дав мені силу для того, щоб я був співтворцем світу. Ця сила – любов. Я, як Образ і подоба Твоя, як ідеальне творіння – володію цією творчою енергією, що наповнює життя силою в повній мірі.

Я дякую Тобі за це джерело благодаті, яке в мені. Я буду відтепер любити себе, людей, світ. Ця любов допоможе мені бачити все і всіх в світі Твого промислу про світ, Твоєї присутності. Вона здатна змінювати світ навколо, людей, мене, обставини. Так Ти творив всесвіт – любов’ю. Так буду і я творити мій світ – з любов’ю. Твої дари – мої дари.

Я беру в основу мого світосприйняття любов, відчуваючи і проповідуючи це божественне почуття, ділячись ним, віддаючи іншим з чистим серцем, щиро, я отримую в достатку все те, що співзвучно і гармонійно любові. Моє життя перетворюється, воно сповнена світла, добра і радості. Я благополучний і щасливий сьогодні і завжди. Дякую Тобі, Господь. Амінь.

You cannot copy content of this page