fbpx

Брат привів в будинок майбутнього чоловіка моєї дружини. Санта- Барбара в хрущівці

У далекому 2008 році мій нинішній чоловік одружився на своїй колезі Даші. Обом по 23, зустрічалися півроку, потім вaгітність, батьки зіграли весілля. Нaродилася Іра. Жили вони всі разом в маленькій двокімнатній квартирі: батьки у великій кімнаті, молодь з дитиною в маленькій кімнаті, а молодший брат мого чоловіка на кухні на дивані.

Через рік молодший брат вирішив одружитися. Наречену привів в цю ж квартиру. Так як вона жила далеко за містом, то періодично в будинку залишалися ночувати і її родичі: брат або мама. Через брак місця, мама спала зазвичай в кімнаті у батьків,  брат – в кімнаті у мого чоловіка з його дружиною і дитиною. На кухні спати було просто ніде.

Читайте також: Я знаю легкий спосіб закрити кредит достроково- ти повинна стати сурогaтною матір’ю.

Ще через рік мій чоловік почав помічати, що Даша, його дружина, стала злою і відстороненою. Одного разу він зателефонував їй і запитав: «У тебе хтось є?». Вона відповіла ствердно. У той же день він дізнався, що у Даші вже півроку роман з Женею, рідним братом нареченої свого брата. Скандал. Биття посуду. Нaпад у свекрухи.

Даша зібрала речі, дитину і поїхала до батьків Жені, у яких той жив. Мій чоловік посварився зі своїм братом, який привів в будинок свою наречену з її братом і зруйнував його сім’ю. Причому брат від своєї коханої знав про все це вже давно.

Після скaндалу брат з нареченою зібрали речі і теж поїхали до батьків нареченої, тобто в той самий будинок, де вже жила Даша з дитиною і Женею.

Через кілька місяців Даша і Женя одружилися, у них нaродилась спільна дитина, вони до сих пір разом. Мій чоловік через півроку після цієї історії зустрів мене. Ми одружилися і вже 7 років щасливі в шлюбі, у нас росте дитина. Брат чоловіка зі своєю нареченою теж одружилися, і у них в минулому році нaродилася дитина.

Всі щасливі, крім свекрухи. Вона не бачить першу внучку від старшого сина, тому що Даша проти, у них своя сім’я і старша дочка татом називає саме Женю, а бабусею – його маму. Вона не бачить і другу внучку від молодшого сина, бо в будинок до тих батьків їй не можна приїжджати, а привозити вони її не хочуть. Залишається у неї тільки наша дитина, єдиний онук, якого вона бачить.

Джерело

You cannot copy content of this page