fbpx

Буквально з другого дня нашого знайомства він розповів, що шукає дружину. Саме дружину і серйозні стосунки. Якщо я не готова на такий крок, то нам не по дорозі

До мене залицявся чоловік, красень, схоже, що забезпечений, але не факт. Та я підозрюю, що він не зовсім був чесний зі мною.

Буквально з другого дня нашого знайомства він розповів, що шукає дружину. Саме дружину і серйозні стосунки. Якщо я не готова на такий крок, то нам не по дорозі. За його словами, я йому дуже підходжу, красива, вихована, розумна і вже далеко не підліток. А я не розумію, як він так швидко може приймати рішення в таких серйозних питаннях. Потрібен час, щоб зрозуміти, чи це твоя половинка, чи ні. Мають бути однакові погляди на світ, спільні цінності, схожі інтереси.

Наприклад, я дуже вимоглива до моральних цінностей мого партнера, його ерудиції й світогляду. З чоловіком, з яким нема про що й поговорити, мені швидко набридне. Як з’ясувалося пізніше, саме такі цінності у нас різні, і нам зовсім нема про що говорити, крім самих звичайних речей, таких як хто чим займається і яку музику любить слухати. Я обожнюю годинами розмовляти на філософські теми. І мені цікавіше говорити про це з чоловіками, ніж з жінками. Почула у відповідь таке: мовляв, навіщо мені все це потрібно, я жінка, мені потрібно думати про дітей, про те, як смачно готувати їжу, догодити чоловікові. Таке відчуття, що він шукає собі покоївку.

З часом почали з’являтися дивні нюанси. Наприклад: я збільшила губи, нічого йому не сказала, побачивши моє нове фото на аватарці в соціальній мережі він почав критикувати мене. Сказав, що я зіпсувала себе, що не про те, що мені потрібно думаю, що зациклилася на зовнішності, хоча вже стара для цього. Але це грубість, на мій погляд!

Другий випадок: прийшов до мене на роботу без попередження рано вранці, у мене якраз була начальник в кабінеті, але це його не зупинило і почав спокійно розповідати про свої пригоди, при ній. Звичайно я попросила приїхати через декілька годин і взагалі була роздратована такою його поведінкою. А він ще й образився.

І, нарешті, останньою каплею була брехня про те, що він грає на семи інструментах без закінчення музичної школи, нот він не знає і взагалі ніхто не показував йому, як це робиться, у нього просто є супер здібності. На моє прохання зіграти на одному з них почав викручуватися, що продав все і тепер не грає, немає часу. Такої нахабної брехні я ще не зустрічала у своєму житті, а головне, навіщо?

Останнім часом викликав він у мене тільки сильне роздратування. Тому я вирішила порвати наші стосунки. Тепер сумніваюся чи вірно вчинила, раптом даремно розійшлася з ним? Можливо, він був би хорошим партнером, а я погарячкувала.

You cannot copy content of this page