Частує онука всілякою смачною, але шкідливою їжею, аби тому хотілося частіше приходити в гості. Бабуся, як кара

Одна моя подруга деякий час назад помітила, що її дочка стала все частіше проситися в гості до бабусі. Постійно запитувала, коли вони знову до неї поїдуть, раділа, якщо її залишали з бабусею.

– Уявляєш, моя дочка і дня не може без своєї бабусі, моєї мами! Весь час проситься до неї в гості, а коли довго не їздимо до неї, влаштовує справжні істерики! – скаржиться мені подруга.

– Мабуть їй з бабусею цікаво дуже, ось і проситься до неї?

– Ага, звичайно цікаво! – відповіла подруга. – Бабуся її потайки від нас годує всякими смаколиками, які ми їй не даємо, ось вона і радіє!

Читайте також: Обхопивши руками голову, годинами сиділа в кріслі, дивлячись в одну точку. Скільки їх ще буде? І на скільки вистачить її терпіння

– А з мамою своєї ти говорила? Пояснювала, що не можна дитині давати певні продукти? Наші мами, наприклад, все прекрасно розуміють і завжди запитують, що дитині можна, а що не можна.

– Пояснювали, звичайно, але толку нуль! Вона, мабуть, радіє, що внучка її любить, і постійно їй щось смачненьке готує, а то, що вона потім від усього цього страждає, її не хвилює!

Послухала я подругу і подумала, як же мені пощастило з мамою і свекрухою! Їм ніколи не спало б на думку годувати онука тим, що йому однозначно не можна, тільки щоб його задобрити.

Це ж просто якийсь махровий егоїзм – напихати дитину всілякою смачною, але шкідливою їжею, щоб йому хотілося частіше приходити в гості. І таких випадків чимало, між іншим. Багатьом бабусям і дідусям подобається балувати внучат, вони вважають це мало не своїм обов’язком. Мовляв, забороняти – це справа батьків, а балувати – привілей бабусь і дідусів. Дуже зручно, чи не так? Чи не їм же потім розгрібати всілякі проблеми зі здоров’ям дітей.

Дуже хочеться достукатися до бабусь і дідусів, які теж люблять відгодовувати онуків, тому що їм здається, що внуки голодують або чогось позбавлені. Не треба цього робити, будь ласка! Особливо якщо діти вас про це настійно просять.

Джерело