fbpx

Частує онука всілякою смачною, але шкідливою їжею, аби тому хотілося частіше приходити в гості. Бабуся, як кара

Одна моя подруга деякий час назад помітила, що її дочка стала все частіше проситися в гості до бабусі. Постійно запитувала, коли вони знову до неї поїдуть, раділа, якщо її залишали з бабусею.

– Уявляєш, моя дочка і дня не може без своєї бабусі, моєї мами! Весь час проситься до неї в гості, а коли довго не їздимо до неї, влаштовує справжні істерики! – скаржиться мені подруга.

– Мабуть їй з бабусею цікаво дуже, ось і проситься до неї?

– Ага, звичайно цікаво! – відповіла подруга. – Бабуся її потайки від нас годує всякими смаколиками, які ми їй не даємо, ось вона і радіє!

Читайте також: Обхопивши руками голову, годинами сиділа в кріслі, дивлячись в одну точку. Скільки їх ще буде? І на скільки вистачить її терпіння

– А з мамою своєї ти говорила? Пояснювала, що не можна дитині давати певні продукти? Наші мами, наприклад, все прекрасно розуміють і завжди запитують, що дитині можна, а що не можна.

– Пояснювали, звичайно, але толку нуль! Вона, мабуть, радіє, що внучка її любить, і постійно їй щось смачненьке готує, а то, що вона потім від усього цього страждає, її не хвилює!

Послухала я подругу і подумала, як же мені пощастило з мамою і свекрухою! Їм ніколи не спало б на думку годувати онука тим, що йому однозначно не можна, тільки щоб його задобрити.

Це ж просто якийсь махровий егоїзм – напихати дитину всілякою смачною, але шкідливою їжею, щоб йому хотілося частіше приходити в гості. І таких випадків чимало, між іншим. Багатьом бабусям і дідусям подобається балувати внучат, вони вважають це мало не своїм обов’язком. Мовляв, забороняти – це справа батьків, а балувати – привілей бабусь і дідусів. Дуже зручно, чи не так? Чи не їм же потім розгрібати всілякі проблеми зі здоров’ям дітей.

Дуже хочеться достукатися до бабусь і дідусів, які теж люблять відгодовувати онуків, тому що їм здається, що внуки голодують або чогось позбавлені. Не треба цього робити, будь ласка! Особливо якщо діти вас про це настійно просять.

Джерело

You cannot copy content of this page