Ченці закликали щодня читати цю молитву перед Казанською іконою Божої Матері про зцілення душі і тіла

У моєму житті був унікальний випадок (слава Богу!), чуда, зцілення який не мав майже ніяких шансів, родича. Боже провидіння надоумело мене – тоді атеїста – знайти покинуту, що лежала багато років в комоді ікону Казанської і щиро своїми словами звернутися по допомогу. Через деякий час, мій родич, 7 днів перебуваючи в комі, відкрив очі. І прожив ще 22 роки. Слава Богу за все!

Перед іконою Пресвятої Богородиці Казанська моляться про прозріння сліпих очей і зцілення хвороб очей, про заступництво у важкі часи, про зцілення усякої немочі тілесної, нею благословляють молодят.

Дуже багато людей розповідають різні неймовірні історії про зцілення душі і тіла після молитов перед нею!

Давайте помолимося разом перед іконою Казанської Божої Матері! Нехай збереже нас від усіх бід, хай дасть нам прозріння і сил! Амінь!

Читайте також: Молитва до святої Марти про здійснення бажання

Молитва

“О, Пресвята Владичице, Богородице! З острахом, вірою і любов’ю припадаючи перед чесною Твоєю іконою, молимо Тебе: Не відверни лиця Твого блага, милосердна Мати, Сина Твого і Бога нашого, Господа Ісуса Христа, нехай збереже мирною країною нашу, Церкву Свою Святу та непорушних нехай береже від невіри, єресей і розколу. Не маємо бо іншої допомоги, не маємо іншої надії, крім Тебе, Пречиста Діво: Ти є всесильна християн помічниця і заступниця.

Боронь всіх, хто з вірою Тобі молиться від падінь гріховних, від наклепу злих людей, від всяких спокус, скорбот, бід і від наглої смepті; даруй нам дух смирення, покірні серця, чистоту помислів, виправлення гріховного життя і залишення гріхів, щоб усі вдячно оспівували велич Твою, дійшли до Небесного Царства і там з усіма святими прославляли пречесне і чудове ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.”

Джерело.