Виявилося, що Макс одружений вже, і у нього двоє дітей. Того ж вечора прийшло повідомлення, що він мене залишає

До літа цього року я вважала себе щасливою і везучою ​​дівчиною, у мене було все – хороша робота, гроші, коханий хлопець. Після закінчення школи я вступила в університет економіки, де і отримала ступінь магістра з міжнародної економіки. Через деякий час я прийняла пропозицію працювати в одній відомій компанії, мені компанія допомогла зняти квартиру.

Так я прожила 5 років, поки в один з вечорів я не зустріла Максима, високого, красивого, його карі очі мене просто зачарували, ми почали спілкуватися, потім ми стали більш рідніші. Я була дуже щаслива. Він відмовився разом жити, так як він вважав недоцільним віддавати пів зарплати комусь за знімання житла. Мріяв купити свою квартиру, тому багато працював, він знайшов роботу за містом, так як там більше платять. Зустрічалися ми вечорами на пару годин або у вихідні теж на пару годин, я завжди йому вірила, він часто не здіймав трубку, потім писав повідомлення, що був дуже зайнятий, і я йому знову вірила. Він розповідав, як йому важко, що він ще допомагає своїм батькам і меншій сестрі.

Через рік наших відносин я була готова на все заради Макса, від його повідомлень піднімався настрій і мені хотілося літати. Я поповнювала йому рахунок на телефон, перераховувала гроші на картку, він постійно говорив, що скоро віддасть. Потім він почав говорити про шлюб, про те, що хотів би таку дружину, як я, але зараз ніяк не виходить, справи та турботи. Але для мене це було вже неважливо, головне у мене є мій коханий чоловік.

Якось раз Максим подзвонив вранці, я як раз збиралася на роботу, і сказав, що вільний і дуже сильно хоче бачити мене. Я йому почала пояснювати, що зараз на роботі звітний період, а він сказав, що уже під’їжджає, а далі моє рішення, що для мене дорожче, і я залишилася. Відключила телефон, начальник приїхав до мене додому о третій годині дня запитати, що зі мною сталося, в результаті через велику любов до Макса я втратила роботу. Коли він дізнався, єдине, що сказав: «оце, це так вийшло».

Якось друзі запросили мене на вечірку, я взяла з собою Макса, побули ми там не довго, йому зателефонувала мама і він відразу поїхав додому. На наступний день подзвонив знайомий і сказав, що він зробив багато фотографій нас з Максом, де ми разом. Я взяла кілька і завантажила на сторінку соціальної мережі, до цього ми разом жодного разу не фотографувалися, я зазначила на фото Макса, як чоловіка. Того ж вечора прийшло повідомлення від нього, що він мене покидає, в загальному, виявилося, що Макс одружений вже 9 років, у нього 2 дітей. Його дружина побачила наші фото, опубліковані мною, і влаштувала казна-що.

Після нашого перериву  я 2 місяці не могла  спати.  Чому я так довірилася цій людині? Це питання досі не дає мені спокою.

Фото спеціально для Osoblyva.com