fbpx

Чого бояться всі чоловіки, але ніколи в цьому не зізнаються

Здається, що чоловіки, на відміну від нас, жінок, далекі від того, щоб сильно надавати значення своїй зовнішності, переживати про горбочку на носі або кривизну ніг. Виявляється, що і у нашої другої половинки можуть бути серйозні комплекси з приводу своєї зовнішності.

Чоловіки так само, як і ми, комплексують про свої недоліки. Просто часто представники сильної статі в силу характеру не подають виду і ретельно приховують переживання про свою зовнішність. Але ці тривоги з роками можуть тільки збільшуватися, викликати депресивні стани. Що найбільше турбує чоловіків, як їх можна підтримати і допомогти подолати комплекси?

Худорлява статура

Як з’ясувалося, більше про свою комплекцію переживають не повні чоловіки, а щуплі, з тендітною статурою. На противагу високим здорованям, худенькі чоловіки стpaждають через те, що не можуть з першого погляду справити на оточуючих враження дорослої, сильної і впевненої в собі людини, а сприймаються скоріше як незрілий підліток.

Невеликий зріст

Звичайно, багато хто чув про комплекс Наполеона, яким наділяють майже всіх чоловіків невисокого зросту. Прийнято вважати, що низькорослі чоловіки – кар’єристи і любителі жінок, які прагнуть досягти успіху і влади будь-якими способами. І поштовхом для амбітних прагнень служить саме невдоволення своїм маленьким ростом, змушуючи все життя доводити свою значимість і досягати все більших вершин: і в любові, і в кар’єрі, і в бізнесі.

Лисина

У багатьох чоловіків з’являються залисини, причому досить часто в досить молодому віці. Відбувається це з багатьох причин і, звичайно, не додає привабливості. Для чоловіків випадіння волосся це не тільки дзвіночок про наближення старості, а й стpах втратити ceксyaльну привабливість в очах жінок і чоловічу силу.

Читайте також: Сумісність імен наречених: чи судилося вам бути разом усе життя

Як підтримати свого коханого чоловіка

Будь-якому чоловікові потрібна підтримка і опора, в силах жінки вселити впевненість в свого коханого. Тільки слід уникати заспокійливих фраз, на зразок «Не переживай, я тебе люблю і такого». Якщо є комплекси, перетворть їх в особливість і гідність свого чоловіка, переконуйте, що лисі чоловіки дуже ceксyaльні, а краса, доброта і мужність не вимірюються в сантиметрах і кілограмах.

Джерело.

You cannot copy content of this page