fbpx

Чоловік наполягає, що йому машина просто необхідна, але, на мій погляд, дитяча кімната нам все ж потрібніше. Як переконати чоловіка?

В нас з чоловіком завжди незгода з думками моїми і його. Я хочу більшу квартиру, а чоловік машину. Справа в тому, що машини у нас ніколи не було і це давня мрія чоловіка, а в однокімнатній квартирі, купленої на весілля нашими батьками, мені вже зараз тісно. А що буде, коли будуть діти? Яких ми обидва хочемо і плануємо найближчим часом.

Чоловік наполягає, що йому машина просто необхідна, що він не хоче їздити на роботу в тролейбусі. Та й для сім’ї з дитиною машина стане в нагоді, тому що потрібно буде і до лікарів їздити, і до родичів, а в громадському транспорті добиратися з немовлям важкувато. Я все це розумію і нічого не маю проти, але, на мій погляд, дитяча кімната нам все ж потрібніше.

Я розумію, що купити машину набагато простіше і приємніше, ніж займатися пошуками квартири, оформляти документи і робити там потім нескінченний ремонт. Але це необхідно зробити, і чим раніше ми почнемо, тим швидше закінчимо.

Підкажіть, як пояснити чоловікові, що нова квартира з дитячої нам як сім’ї потрібніше, ніж його бажання випендритися за кермом машини? Дуже хочеться, щоб чоловік нарешті подорослішав і зрозумів, що його бажання мають менший пріоритет, ніж інтереси сім’ї.

Але як цього домогтися без суперечок? Як його переконати?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page