fbpx
Життя

Чоловік після чергової сварки пропонує розирвати шлюб. У результаті просить вибачення, просить допомогти вийти із цієї ситуації зрозумів, що хоче бути тільки зі мною і ділити далі всі радощі та негаразди, бути разом

У мене була така ж ситуація, як у історії про флірт чоловіка .

У шлюбі 15 років завжди жили нормально, довіра, любов, бесіди з будь-якого питання, 2 дітей.

Останнім часом (досить тривалий) чоловік став дуже дратівливий, зривався на мене, в чергову сварку запропонував розлучитися, якщо не знаходимо спільну мову.

Бо теж втомилася від такої ситуації сказала: «добре».

Пауза на кілька днів, спілкування у нормі.

Читайте також: У червні виявила нестачу в 200 євро. Подумала, дивуючись, куди я могла витратити їх.Мені нема на кого більше грішити. Окрім мого коханого з червня місяця у мене в квартирі були лише дві подруги, та й не знаходилися вони у моїй спальні, де я зберігаю гроші

Потім він викликає мене на бесіду прямо з роботи, і видає інформацію, що давно перебуває в дисбалансі і був готовий піти від мене, вже продумав, що буде згодом можливо і з кимось.

Через якийсь час після такого рішення заводиться інтрижка на роботі саме з листуванням із співробітницею, яка перебуває у декретній відпустці, я її знаю.

Лише листування та конкретне з особистим текстом.

Мені листування не показав, сказав, що видалив усе.

У результаті просить вибачення, просить допомогти вийти із цієї ситуації зрозумів, що хоче бути тільки зі мною і ділити далі всі радощі та негаразди, бути разом.

З нею за період листування, десь 3-4 місяці жодного разу не зустрічався, близькості не було.

Вибачила, зараз все чудово, але ситуація не виходить з голови і глине мене щодня.

Люблю його, якщо чесно, але якось складно змириться зі зрадою, хоча розумію, що його вчинок теж вартий поваги, адже все розповів сам, я може ніколи й не дізналася про це.

Є сумніви, що він лукавить і продовжує спілкуватися з нею, руки хочуть залізти в телефон, але поки що стримую себе.

Порадьте, чи варто перевірити його листування чи постаратися абстрагуватися від цього та спробувати все забути?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page