Чоловік по заробітках мотався, тільки за двері, а у неї вже подруги, в очікуванні веселощів. А тут повернувся без попередження. Полетіли з вікон речі і скандал на весь двір було чути

Вихідний. Прокинулися від шуму на вулиці. Виглядаємо, а там з сусіднього будинку з вікна летять речі і скандал на весь двір – скандалила молода сім’я. Потім, звичайно дізналися, що в тій квартирі сталося.

Виявляється, там жили молода сім’я – 3 роки тому одружилися. У них була дуже красива історія кохання. Кажуть, що молодий вже чоловік, а тоді хлопець повів свою кохану майже перед самим весіллям. Джерело

Сімейна пара була дуже красива! Одружилися вони незабаром після того курйозного випадку із нареченою-утікачкою.

Батьки, звичайно, не схвалили такий вчинок молодих. Вони не вірили, що вони зможуть побудувати серйозні стосунки. Тому на батьківську підтримку вони не стали розраховувати, а сподівалися тільки на себе.

Квартиру взяли в іпотеку, і щоб швидше виплатити, чоловік став їздити на заробітки.

Молода дружина частенько стала залишатися вдома сама. Дітей у них не було, тому, чоловік за двері, а у неї вже подруги, в очікуванні веселощів. Молоді, веселі!

У цій квартирі постійно збиралися галасливі компанії, гуляли там до ранку, сусіди постійно скаржилися, але дільничний не реагував.

Чоловікові, господареві квартири теж говорили, але він або не вірив, або вдавав, що не вірить.

Видно, сильно кохав і довіряв своїй дружині – він говорив, що вона не здатна на зраду. Загалом для всіх нас була ця сім’я дивна.

Цього разу з відрядження він повернувся раніше, ніж звичайно і без попередження. І застав веселощі в своїй квартирі в самому розпалі. Компанія веселилася всю ніч.

Тепер у чоловіка з’явилася та картина, про яку всі говорили навколо. Тут, звичайно, мужика понесло. Ось і полетіли з вікна речі дружини.

А з під’їзду вивалила натовп веселих молодих людей.

І це зрозуміло. Мужик тяжко працює на заробітках, як раб, а дружина просто весело проводить час – хіба це сім’я? Природно мужик зірвався. Він думав, що ось вона зрада.

Через годину, все втихомирилося. Подружжя разом вийшли і зібрали розкидані речі, потім мирно зайшли назад додому. Видно, помирилися. Думаємо, тепер надовго настане тиша.

Але, як тільки чоловік поїхав – знову почалося. Ми вже не знали що робити.

І ось я зустрічаю цю дівчину і кажу їй:

«Слухай, красуне, я рада, що ти класно проводиш час, але ми тут теж живемо і багато людей тут ходять на роботу. Мені все одно про ваші стосунки, про любов і все таке! Але якщо ти не припиниш – то, я зв’яжуся з твоїм чоловіком і віддам відео, яке я зняла зовсім нещодавно.

Думаю твій чоловік не буде радий і твойому вільному життю прийде кінець і розлучення буде зовсім неминучим. Ходитимеш на роботу як всі!”

Дівчина не очікувала такої прудкості, звичайно! Вона стояла і дивилася на мене ляскаючи очками!

Читайте також: Одного разу Василь прийшов додому не сам, а з молодою і красивою дівчиною і сказав Тані, щоб та зібрала речі свої і сина і йшла, куди хоче. Коли вона почала просити, чоловік розбудив сина і босоніж виштовхнув їх з квартири

“Зрада нам не знайома. У нас міцна сім’я. Ви всі нам заздрите! У нас дуже міцні стосунки. Він мені вірить!”

Я їй відповіла:

“Так, мені все одно. Я просто хочу в своєму домі спокою. Зрозуміла мене? Я думаю ти не захочеш перевіряти – вірить він тобі чи ні.”

І що ви думаєте! Мені здається наша розмова подіяла. Тому, що більше ми не знали проблем з гучними сусідами. А зовсім скоро її чоловік знайшов роботу в місті і життя потекло в звичайному ритму. Може це і врятувало їх сім’ю.