fbpx

Чоловік прийшов з корпоративу з якоюсь жінкою. Ввічливо сказав, щоб вона роззулася і поводилася тихо, бо діти сплять. А сиджу на кухні в темноті і чую дивні звуки з кімнати

Вчора чоловік прийшов з корпоративу із якоюсь незнайомою жінкою. Відмічали День створення компанії та День народження директора. Я вже й не думала, що в наш час так святкують, а що приводять додому співробітниць – це для мене новина ще та.

Сиджу на кухні з вимкненим світлом, п’ю каву, щоб не заснути. Серцем відчуваю, що щось має статися. Тут тихесенько відчиняються двері, заходить чоловік, а з ним якась жінка. Через невелику щілину із кухні я побачила, що жінка та була на високих підборах, у короткій сукні та з незрозумілою зачіскою, ніби вагони розвантажувала три дні.

Очікую, що ж буде далі. Чоловік ввічливо сказав, щоб вона роззулася і поводилася тихо, бо діти сплять. Я аж здивувалася, невже він подумав про сім’ю.

Пішли вони у кімнату, а через десять хвилин чую якісь дивні звуки. Прихожу і бачу, що чоловік підіймає гантелі по 20 кг кожну, а жінка рахує кількість разів. Виявляється, на корпоративі вони посперечалися, що чоловік може підняти гантелі 30 разів без зупинки. Ось, прийшов доказати, а призом стала відпустка у серпні.

Потім ми всі разом пішли на кухню пити каву. Виявилося, що дивна зачіска на голові у секретаря через нетверезі суперечки, які виникли у співробітників компанії. Вони сперечалися, хто в першу чергу піде у відпустку і коли. Якби не мій чоловік, для неї все могло б погано закінчитися. Пишаюся його креативом! І жінку врятував, і відпустку виграв.

You cannot copy content of this page