fbpx

Чоловік з самих низів виріс до пристойної посади. Начебто все складалося добре. Раділи життю, подорожували, будували плани. А в один прекрасний день з’явилася вона

У шлюбі з чоловіком вже 15 років. Є донька 13 років. Жили добре, працювали в одній компанії. Мій чоловік шанована людина на керівній посаді. Познайомилися з ним ще в інституті коли були студентами, і з тих пір разом. Починали з ним, як і багато інших подружніх пар – «ні кола, ні двора». Професійну кар’єру починав ″Дітей немає, живе з одруженим чоловіком, у якого є сім’я далеко від нашого міста.

Вона стала спілкуватися з моїм чоловіком на роботі, як і з іншими колегами. Нічого підозрілого я не помічала. Та й на роботі я вела себе особливо, що не заводила друзів, ні з ким не спілкувалася на особисті теми. І в один прекрасний день чоловік зібрав речі і пішов з дому. Я була в розпачі. Як же так? Чому? Я навіть і не здогадувалася до кого він пішов. Так хотілося подивитися їй в очі, що вона з себе представляє. Зрозуміти, що в ній такого, що чоловік заради неї залишив свою сім’ю. Він людина порядна, з поважної і хорошої сім’ї. Я на 100% впевнена була, що він ніколи не піде з сім’ї.

На роботі всі здогадувалися, але я, як сліпе кошеня, нічого не бачила і не чула. Я приходила додому після роботи, закривала за собою двері і ні з ким не спілкувалася. Такий стан був жахливий, нікого не хотіла бачити і чути. Через 2 тижні чоловік повернувся додому. Я його прийняла, була дуже рада, просто «на небесах». Все пробачила, аби мій коханий був завжди поруч. Це для мене був урок на все життя. Після цього я стала поступово дізнаватися цікаві факти від чоловіка і колег.  Було це 1,5 роки тому, до цих пір в тремтіння кидає від цього.

Ця жінка ще в молодості примітила дорослого чоловіка (на той момент йому було 45 років), знала, що у нього є сім’я в іншому місті. А сам він працював тут. Посада солідна. Прожила з ним 10 років. Сім’ю чоловік не кидав. Я так розумію, він проживав з нею для своєї зручності. Напевно, не хотілося жити холостяцьким життям, поки перебував на заробітках. Коли вона прийшла до нас на роботу, помітила і мого чоловіка. Вона старша за чоловіка на 4 роки. Милувалася з ним потайки цілий рік, і ще проживала з цим чоловіком.

І ось настав час цього чоловіка піти на заслужений відпочинок (пенсію). Він їй подякував за всі роки, проведені з ним, купив їй квартиру, і поїхав до своєї сім’ї. І тоді вона почала «обробляти» мого чоловіка. Твердила йому: «тобі з дружиною погано, нудно, незатишно і т.д. А зі мною добре. Гарний новенький ремонт, квартира у новобудові тай ще в центрі міста, смачненька вечеря, походи по ресторанах, кіно, театр, боулінг. Твердила, що я не гідна бути його дружиною, а з нею він буде жити, як в казці. Загалом, вбила в його голову, що вона розумниця і красуня, а я ні. Довго його «обробляла», і нарешті, вийшло.

Відразу стала готувати документи на розлучення, розділ майна. Навіть уже подумки витратила гроші, виручені від нашого розлучення (з’їздила в автосалон дорогих авто на тест-драйв і вибрала собі автомобіль). Слава Богу, до цього не дійшло, чоловік одумався, і прийняв розумне рішення. Але, за ці 2 тижні, що він провів з нею, вона встигла завагітніти. І зараз її дитині вже рік. І тепер у нас постійна напруга від неї. Вона вимагає гроші, вимагає приходити і ростити дитину, як в повноцінній сім’ї. Вимагає сімейних зобов’язань для себе. Цій жінці майже 40 років. Я не зрозумію, як люди в такому віці можуть таке творити? У підсумку, що вона отримала? Адже не про це вона мріяла.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page