Чоловік звинуватив Олю в невірності і вимагав розлучення. Правда, жити йому було ніде, і тому Віталій збирався продовжувати жити в цій же самій квартирі. Сенсу в цьому Оля не бачила і всякими силами намагалася відтягнути момент рішучих дій. Напруження наростало. Однак історія отримала несподіване продовження

З майбутнім чоловіком, Віталієм, Оля познайомилася в студентські роки. На той момент жили в різних містах. Якийсь час зустрічалися, переписувалися. Потім, щоб бути ближче до коханої, Віталій перевівся в інститут в те місто, де жила Оля.

Але так сталося, що це співпало з періодом тимчасового охолодження почуттів з її боку. Дівчина почала зустрічатися з іншим … Віталій був дуже на неї ображений. Кинув інститут, поїхав назад.

Згодом у Віталія теж з’явилася інша дівчина. Однак обставини так склалися, що Оля знову опинилася в тому місті, в якому вони і познайомилися – приїхала до родичів. Почуття спалахнули з новою силою. Та з такою, що жити одне без одного не могли. Оля переїхала до коханого і вони одружилися.

Здавалося, що щастю і любові не буде меж. У молодих було окреме житло – батьки допомогли, була стабільна хороша зарплата – у обох, жити б та радіти, та тільки не було дітей.

Були деякі проблеми і у неї і у нього, намагалися їх виправити, але, мабуть, не судилося. Згодом подружжя змирилося з відсутністю дітей і вирішили, що так навіть краще – можна присвячувати весь свій час одне одному.

Десять років вони жили душа в душу, пережили багато труднощів, і здавалося, не розгубили ніжності і взаємної любові. Однак з якихось пір Оля почала помічати, що чоловік став ставитися до неї якось відсторонено, не так тепло, як завжди.

Раніше зазвичай, повертаючись з роботи, обійме, поцілує. З ним можна було поговорити, розповісти про все. А тепер Віталій все частіше мовчав, уникав будь-яких розмов і навіть став зависати на роботі довше звичайного.

Зрозуміло, що в першу чергу Оля стала підозрювати, що у нього хтось є. Намагалася стежити, читати листування в телефоні, прислухатися до його телефонних дзвінків. Але ні. Нічого «такого» вона не помітила. Оля зовсім втратила спокій, сильно нервувала і погано спала. Украй вимотавши себе, вона вирішила запитати чоловіка прямо. Відповідь її здивувала.

Чоловік повідомив, що у нього, звичайно ж, нікого немає, а ось у неї … Загалом він прочитав її листування в соціальних мережах і тепер все знає.

Що «все» виразно пояснити Віталій не зміг. А Оля стала згадувати, що ж вона такого поганого могла написати, що чоловік запідозрив її у всіх гріхах. Вона дуже любила чоловіка. Як і раніше.

Ну листувалася іноді з колишніми своїми або іншими знайомими. Але вона не давала приводів для ревнощів. Вона всім їм говорила, що заміжня. Ні з ким не зустрічалася, а листування мало виключно дружній характер.

Правда, Віталій їй пригадав один епізод, коли Оля пару років тому поверталася з корпоративу, і її запропонував провести один чоловік, колега, який виявляв до неї симпатію.

Між ними нічого не було ні до, ні після, але чоловікові в той день вона сказала, що йшла одна. Проте, чоловік бачив, що ні, і затаїв образу на Олю за те, що вона сказала неправду.

Дружині нічого тоді говорити не став, і тільки тепер, як він висловився, «все зрозумів». До слова сказати, Оля з тим чоловіком теж листувалася. Але й годі. Нічого більше. Але Віталій був іншої думки і вирішив, що всі кримінальні моменти в листуванні Оля просто видаляла, але він не дурень, і здогадався, що до чого.

Прірва між подружжям росла з кожним днем. Спали окремо. Їли теж.

Оля дуже переживала, і ніяк не могла зрозуміти причину такого ставлення до себе чоловіка, адже вона любила тільки його, ні з ким не зустрічалася і завжди всім відмовляла, кажучи, що заміжня.

Вона багато разів намагалася з’ясувати у чоловіка, за що він став до неї так ставитися, але всякий раз отримувала відповідь: «ти сама все зруйнувала». І більш того, чоловік навіть почав пропонувати розлучитися.

Правда, жити йому було ніде, і тому після розлучення Віталій збирався продовжувати жити в цій же самій квартирі. Сенсу в цьому Оля не бачила і всякими силами намагалася відтягнути момент рішучих дій. Напруження наростало. Однак історія отримала несподіване продовження.

Якось Оля завчасно поверталася з роботи. Був короткий передсвятковий день. Всі колеги з радістю пішли додому раніше, але Олі поспішати не хотілося, так як вдома її як і раніше чекало холодне мовчання і самотній вечір в компанії з чоловіком, який став чужим.

Оля, вся занурена в свої сумні думки йшла по дорозі, майже дійшла до свого під’їзду, залишалося тільки звернути за ріг, як раптом помітила знайомий силует. Чоловік стояв біля будинку і розмовляв з жінкою.

Оля швидко зробила крок вправо і зникла за широким деревом, щоб її не побачили. Однак вона звідти все прекрасно бачила і чула. Жінка була їй не знайома, Оля її ніколи не бачила.

Вона була висока, струнка, з копицею розкішного чорного волосся. Поруч з нею стояла велика валіза. Вона обурювалася і активно жестикулювала, а чоловік стояв, похнюпившись, і кивав головою.

Потім він став умовляти даму не хвилюватися і ще трохи почекати. А потім викликав їй таксі і вона поїхала. Чоловік зітхнув з полегшенням і увійшов до під’їзду.

Коли Оля через пару хвилин увійшла в квартиру він, як ні в чому не бувало, сидів у своєму кріслі, втупившись в смартфон.

– У тебе теж був сьогодні короткий день? – намагаючись говорити природно, запитала Оля.

Чоловік подивився на неї порожнім поглядом і втупився назад в екран.

– Такий короткий, – продовжила Оля, підвищуючи голос, – що ти встиг зустрітися з якоюсь дамочкою! І після цього ти смієш звинувачувати мене у всьому тому, в чому сам винен по самі вуха?! Вірно кажуть, що найкращий захист – це напад. Ти звинуватив мене в тому, чого я не робила тому, що давно перестав любити мене, однак тобі треба було, щоб все сталося само собою, без твоєї участі, щоб я пішла сама, а ти залишився білий і пухнастий! Який же ти підлий … Я розлучуся з тобою, тому що бачити тебе більше не хочу. А квартиру поділимо навпіл.

Чоловік всю цю гнівну тираду спокійно і незворушно вислухав, а потім просто піднявся і пішов в іншу кімнату.

Далі було розлучення. Розподіл майна. Квартиру продали, гроші поділили. Оля придбала собі однушку на окраїні міста. А Віталій, відправився жити в орендовану квартиру разом з тією красунею.

Виявилося, що це і була та сама дівчина, з якою він зустрічався тоді, будучи студентом, коли вони з Олею тимчасово розлучилися. Тільки стосунки з нею не принесли йому щастя.

Ця дамочка, Юля, виявилася ще та. Вона швидко зрозуміла, що однією любов’ю ситий не будеш. Тим більше що житло Віталій вирішив не купувати, а, не дивлячись на справедливі доводи Юлі про ризикованість справи, надумав вкласти гроші, виручені від продажу квартири, в сумнівне підприємство і програв.

Цей факт вибив його з колії, і він так розчарувався, що сидів сиднем цілими днями, сумуючи про свою несправедливу долю.

Більше він нічого робити не збирався, та й ні на що було. Юля була розчарована. Він виявився зовсім не таким, яким вона його уявляла.

Зустрілися вони тоді випадково. Віталій їздив в гості до своїх рідних, і побачив її, а у Юлі якраз нещодавно відбулося розлучення з чоловіком. Викривши дружину в зраді, той виставив її зі своєї квартири без гроша, однак повертатися в крихітну квартирку до своїх численних родичів Юля не збиралася.

Жінка виглядала розкішно і перебувала в активному пошуку, і дуже вчасно, як їй тоді здалося, зустріла Віталія – ​​свою першу любов. І закрутилося.

Правда їй він чомусь набрехав, що квартира, в якій він жив з Олею, належала йому, і у Юлі дозрів план, – у неї ж саме гостро стояло житлове питання, ось вона його і напоумила, як позбутися від Олі.

Зустрічалися вони в орендованій квартирі, а так само для спілкування з нею Віталій придбав другий телефон. Однак вийшло все зовсім не так, як вона планувала. Просто одну орендовану квартиру Юля змінила на іншу.

Такий розклад жінку не влаштував, тому вона в один з днів кинула невдаху Віталія з його стражданнями і поїхала назад до свого міста.

А Оля нічого. Погорювала трохи, та й все. Жінка вона була розважлива, розумна і їй вистачило здорового глузду зрозуміти, що все склалося не так вже й погано. Вона володіла яскравою зовнішністю і відсутністю уваги від чоловіків ніколи не страждала.

Незабаром вона стала зустрічатися з хорошим чоловіком, Євгеном. Стосунки розвивалися красиво. Цукерково-букетний період швидко перейшов в близькі стосунки. Оля переїхала до нього. Стали жити разом.

Вийти заміж за нього Оля довго не погоджувалася, пам’ятаючи про минуле розчарування, проте жінку чекав новий подарунок долі – довгоочікувана дитинка. Оля відкинула всі страхи і сумніви і відповіла Євгену згодою.

Вона відчувала себе повністю щасливою, адже тепер у неї був люблячий чоловік і довгоочікуваний малюк.