fbpx

Чому бабуся по материнській лінії найголовніша людина в житті дитини

З нашими бабусями пов’язані найкращі спогади: безтурботні літні канікули, смачні пироги, ситні млинці і ще багато всього приємного і дивного, що може подарувати своїм онукам любляча і рідна людина.

Ароматне варення, запашний чай, казки на ніч, безмежна любов – а які асоціації викликають ваші бабусі? Впевнені, найкращі!

Я шалено люблю і ціную своїх бабусь. Дивно, але я навіть схожа швидше на бабусю, ніж на своїх батьків! І зовні, і за характером. Але найцікавіше, що я помічаю: моя дочка теж схожа на мою маму більше, ніж на нас з чоловіком!

На цю думку мене наштовхнула моя подруга. Вона помітила цю подібність першою. Її син Данило дуже нагадував поведінкою бабусю. А нещодавно мені стало відомо, що це – науково доведений факт.

Гeнетика долі

Як стверджують вчені, саме бабуся з боку матері має найбільший вплив на життя дитини. Саме вона вчить її основним життєвим правилам і безоплатно дарує всю свою любов і турботу. Зв’язок бабусі з онуками – найміцніший і глибокий.

Як виявилося, він формується на гeнному рівні!

Вже давно не секрет, що наші діти в першу чергу запозичують гeнетичний матеріал від бабусь. І ми теж більше схожі на батьків наших батьків. Саме тому часто можна помітити зовнішню схожість дітей і пoмeрлих родичів.

Фахівці з гeнної інженерії стверджують, що гeни передаються нашим дітям саме від бабусь з боку матері!

Зрозуміло, це узагальнені дані, і в кожній родині все може відбуватися по-різному. Дитина може ставати схожим і на батьків, і на бабусю по лінії батька. Що й казати: гeнетика – наука неймовірно складна і непередбачувана.

Однак батькам необхідно розуміти, яку велику роль відіграють в долі і характері їхньої дитини найближчі родичі.

За словами фахівців, навіть ті почуття, які відчувала бабуся під час вaгiтності, можуть відбитися на розвитку онуків. Не забувайте, що близькa спорідненість – це складний і взаємопов’язаний організм. А значить, наші емоції, поведінка, хороші і погані звички можуть передаватися разом з гeнами нашим дітям і онукам.

Читайте також: Три фрази, якими батьки роблять з хлопчика проблемного чоловіка. І їх говорять усі!

Саме тому так важливо уважно ставитися до свого здоров’я і психологічного стану  Коли ми шкодимо собі, ми свідомо і цілеспрямовано завдаємо шкоди майбутнім поколінням. Задумайтесь над цим!

Думайте про себе і дбайте про своє здоров’я – ваші онуки будуть вам вдячні!

Джерело.

You cannot copy content of this page