Чому мені про це ніхто не розказав раніше? Істероїдним жінкам самим важко реалізувати свої бажання

Між собою людей з істероїдною акцентуацією характеру називають просто “істероїди” або “істерички”. Це “нормальні” люди. Просто мають таку акцентуацію.

Акцентуація характеру – це надмірна вираженість якоїсь його риси. Крайній варіант норми, яка не вважається розладом.

У кожної людини своя акцентуація.

Отож хто такий істероїд?

Здебільшого це жінки і підлітки.

Якщо чоловік – істероїд, то це дамський угодник. У цього чоловіка мама домінувала в сім’ї.

Істероїд хоче перемогти. Відносини спочатку ідеалізують, а потім знецінюють.

Прагнуть весь час бути в центрі уваги, виглядати яскраво і неординарно, вирізнятися з-поміж інших.

Часто жінка-істероїд демонструє відвертість, але не знає, що з нею робити. Фліртує, а далі флірту – боїться. У душі підліток чи дитина, а демонструє дорослість.

Вона намагається вплинути на інших зовнішністю, завойовує увагу, а далі не цікаво. Через високу чутливість і емоційність відчуває інстинкти і бажання, але хоче, щоб інші їх реалізували – чоловіки. Бо сама не знає, що робити.

Уся демонстративна поведінка – це як сигнал sos. Вони потребують допомоги. Мають бажання, але, як їх реалізувати не знають.

Мають багату палітру емоцій і відчуттів. Високочутливі.

Їм важко бути на обочині уваги людей і подій. Вони бояться жити на узбіччі життя.

Провокують конфлікти і привертають увагу.

Це ще ті артисти, які вживаються в різні ролі і адаптуються до нових умов. Відкриті, комунікабельні. Образно мислять і красиво говорять, піддаються впливу, навіюванню.

Гостро реагують на критику. Теж емоціями. Можуть не доводити справу до кінця. На нервовому ґрунті мають психосоматичні хвороби. Той випадок, коли говорять, що всі хвороби від нервів.

Якщо ваші близькі з такою акцентуацією характеру, приймайте, помічайте їх, їхні бажання, демонстративну відвертість, а далі будьте разом і допомагайте реалізовувати бажане. Підтримуйте їх.

***

Часто ми говоримо фразу “Чому мені ніхто про це не розказав раніше?”. Вона завжди супроводжується інсайтом, овва-ефектом. І після цього життя вже не є таким, яким було раніше.

Публікуємо серію розмов з психологом Антоніною Агіловою про теми, які можуть змінити розуміння, ставлення і життя в цілому.

Попередню розмову можна прочитати тут⇓.

Автор – Антоніна Агілова, психолог. Ексклюзивно для Оsoblyva.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.