fbpx

Чому молитви можуть не працювати і як це виправити

Багато хто замислюється лише про текст молитов, але не пам’ятає про те, як правильно молитися. У духовних питаннях набагато важливіше бажання, а не сам процес. Якщо ви хочете зв’язатися з Богом, досить лише захотіти цього всією душею. Джерело.

Думка церкви про молитви

Молитви повинні виходити від чистого серця. Не можна читати їх абсолютно бездумно. Священнослужителі кажуть, що Бог чує все, що ми говоримо або думаємо, але тільки слова, що йдуть від душі, він сприймає всерйоз. За погані думки і слова він нас карає, а за молитви нагороджує милістю своєю.

Зовсім не обов’язково читати молитви в такому вигляді, в якому ми звикли їх чути. Християнин повинен знати «Отче наш» , але в іншому можна попросити у Господа любові або здоров’я простими словами, не вивчаючи величезні молитви.

Можна читати їх з листка, можна вивчити, але не можна забувати, що важливий їхній зміст. Вони можуть не працювати, якщо людина читає їх бездумно. Здається, що людина робить щось корисне, але якщо не вдумується в слова, вони не мають сили.

Хтось вважає, що для того, щоб молитви були почуті, обов’язково потрібно ходити до церкви. Туди і справді варто ходити частіше, але ніхто не говорить про те, що там Бог краще сприймає будь-які ваші прохання. Він милостивий до нас, тому приймає молитви в будь-якому їх вигляді, в будь-якому місці, якщо на те є причина і якщо ваші наміри чисті.

Найкращими молитвами, на думку церкви, вважаються подячні. Справа в тому, що люди майже весь час чогось просять у Бога, але мало хто по-справжньому від чистого серця дякує. Потрібно дякувати йому за їжу, яку Він дає, за здоров’я, яке у нас є, за те, що нас хтось любить.

Важливо іноді дивитися на своє життя як би з боку, оцінюючи те, що є, і дякувати за це Бога. Такі молитви вважаються дуже важливими.

Думка фахівців з біоенергетики

Вона ніяк не розходиться з думкою церкви. Щоб молитви працювали, необхідно вдумуватися в кожне слово і вірити в те, що це станеться. Тут можна провести аналогію з афірмаціями, які вимагають не просто бездумного повторення, а віри в те, що ви говорите. Без цього нічого не вийде.

Важливо особливий стан вашої свідомості в момент молитви. Експерти стверджують, що найкращий час для молитви – ранок, коли ваш мозок не завантажений проблемами і негараздами, думками про щось стороннє.

Ранкові молитви найкращі, тому що на них сфокусуватися простіше і швидше за все. Вечірні молитви більш складні, тому що за день накопичуються негативні емоції, від яких складніше абстрагуватися.

Читайте також: Ікона тріснула чи впала: знаки, які вбережуть вас від біди

Очистити свідомість для молитви допоможуть прості медитації. Потрібно почати з відновлення дихання. Глибокі і повільні вдихи і видихи протягом кількох хвилин заспокоять нервову систему. Це дуже важливо, коли ви намагаєтеся зосередитися для молитві.

Далі необхідно уявити собі якесь місце, в якому вам перебувати найприємніше. Це можуть бути гори, пустеля, річка, море, ліс. У той момент, коли ви зможете абстрагуватися від сторонніх думок і не думати про проблеми, потрібно починати молитися.

You cannot copy content of this page