Чи можливо уникнути сварок в сімейному житті?

Вивчіть «список претензій» свого чоловіка, і ви уникните багатьох сварок!!!

Сімейне щастя – це вміння будувати відносини, в центрі яких любов, терпіння і бажання бути разом.

Сварки в сім’ї виникають через те, що люди зовсім не знають один одного(і це зовсім не залежить від сімейного стажу). Сім’ю створюють двоє дорослих людей, в яких є усталені стереотипи про те, як будувати сімейні стосунки. Подальше їх сімейне щастя залежить від того, наскільки вони готові вчитися їх будувати разом, пізнавати свою половинку.

Виявляється, у кожного партнера є «список взаємних претензій» (подразників), які накопичуються, і потім спричиняють сварки, скандали, розлучення.

Часто сварки виникають з таких дрібниць, що ми навіть і не пам’ятаємо з чого все почалось. А все тому, що істинна причина конфліктів – виплеснути всі негативні емоції («камені за пазухою»), які накопичились за певний час спільного життя, і якими партнери починають «кидатися» один в одного, щоб звільнитися від зайвого «вантажу» – образ, претензій і розчарування.

Отож, тепер, коли ви знаєте, що існує цей список, намагайтеся якомога скоріше з’ясувати, які «пунктики» щодо вас вписав туди ваш партнер, і в спокійній обстановці намагайтеся потихеньку по одному їх «викорінювати». Слід пам’ятати також, що «набір претензій» може з часом змінюватися разом з нами, тому цю методику слід застосовувати впродовж усього свого життя.

Все просто, необхідно приймати свого партнера таким, яким він є, це з однієї сторони, але з іншої – кожен має змінюватися сам, в залежності від вимог іншого. А це означає розуміти і знати свого партнера, дізнаватися, що для нього є важливим, з чим він готовий миритися, і що для нього є категорично неприйнятним.

Якщо у вашій сім’ї скандали відбуваються з однієї і тієї самої причини – все дуже просто: ви ще не зробили потрібних висновків. І цей «урок» буде повторюватися до тих пір, поки ви не зрозумієте для чого вам це дано, і не виправите ситуацію.

Читайте також: «Коханий, ти мене бісиш»: що робити, якщо звички партнера дратують?

Пам’ятайте, що в сімейному житті дрібниць не буває. Намагайтеся «вловлювати» все, що дратує в вас вашого партнера, і тоді список «пунктиків» зменшиться, або і зовсім зникне. В психології це називається взаємна «огранка». Внаслідок цього зникають конфлікти, з’являється взаєморозуміння, правильні відносини, в яких зберігається любов і повага. Шлюб стає більш гармонійним, разом з тим, кожен із подружжя стає ціліснішим і мудрішим, а отже, стає кращим.