fbpx

Чистий четвер: як правильно митися та яку молитву слід прочитати під час купання

Чистий четвер – особливий та магічний день не тільки для віруючих, а й для всіх людей. Цього дня слід дотримуватися певних правил та традицій.

1. Якщо хочете весь рік бути здоровими і щасливими, потрібно скупатися до сходу сонця.

2. Вода в Чистий четвер може змити всі гріхи, всі образи, весь біль і невирішені проблеми, що накопичилися за рік. Але щоб результат був більш вірним, читайте молитву під час купання, просіть у Бога вигнати з вашого життя всі печалі та погані думки. Допомагає!

3. Також існує думка, що краще за все прийняти душ стоячи. Відчуваючи силу струменя уявляйте, що не просто вода ллється, а ллється чисте та яскраве біле світло, яке легко змиває весь бруд, що накопичився і біль, очищаючи тiло і душу.

Читайте також: Особливо сильнa молитва на Великдень про зцілення “Від трьох смертей”, яку потрібно читати до того, як будуть дзвонити дзвони в церквах

4. Омиваючи себе водою, потрібно прочитати молитву: “Як сповіді очищають, як вода бруд змиває, так і ти, Четвер, чистим будь Очисти мене, раба (у) Божого (у), від всякого зла, від образи, від неслухняності , від чужої хули, від поганої поголоски, від злих розмов, від марних суперечок В ім’я Отця і Сина і Святого духа. Амінь “.

5. Особливо просвітлені радять в Чистий четвер обливатися саме холодною водою.

Джерело.

You cannot copy content of this page