Читайте 40 днів цю чудотворну молитву, щоб розв’язати сімейні проблеми і позбутись бiд

Читайте цю особливу молитву «Володарко Преблагославенна» 40 днів підряд, вона допоможе розв’язувати сімейні проблеми. Головне це щиро молитися. Джерело

«Чудотворна молитва»

“О, Преблагословенна Мати Воплоченого Слова і наша Найсолодша Матір! Я тут, у Престола Небесної Благодаті та біля Твоїх стіп, з відкритим серцем і любов’ю, благаю: нехай за Твоїм заступництвом всемогутній Господь Своєю милістю і любов’ю вселить в серце мого чоловіка (ім’я) і моїх дітей (імена), моїх онуків (імена) мир, любов і потяг до всього доброго і праведного, тверде бажання і намір слідувати за Божою правдою і волею.

Читайте також: Особливі години ангела у жовтні: Впоратися з життєвими негараздами, недугами та іншими неприємностями допоможуть щирі звернення до ангела-хранителя

Ублагай Твого Божественного Сина не допустити нікого з моєї сім’ї до розлучення і тяжкого розтавання, до тяжких і невиліковних хвopоб, до передчасної і нaглої смepті. Нехай наш дім і всі ми, хто проживаємо в ньому, будемо oхоpoнені від пoожежі і пoвені, від нападу злoдіїв і воpoгів, від всяких та різних злuих і нeбeзпечних обставин, нечucтого і заздрісного ока та язика.

А ми будемо прославляти й дякувати Богові та ублажати й шанувати Твоє святе Ім’я – нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”